Olettekos huomanneet, että samaan aikaan kuin tuli tiedo pedofiliapidätyksistä, eräät nimimerkit vaikenivat eivätkä ole sen jälkeen enää kirjoitelleet?
Toivottavasti selviää pian mikä on tilanne.
Toivottavasti selviää pian mikä on tilanne.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Tuohon en voi vasta kun tulin mukaan tähän raiskauskeskusteluun. Kun en todellakaan osannut aavistaa että tälläisiä hirmutekoja tehdään jatkuvasti tälläisessä maassa. Uskovaiset ihmiset. Olen miettinyt monta päivää jopa valvonut kun olen asiaa ajatellut. Minkälaisia äitejä ja isejä. Pieni suloinen poika ja tyttö ja omart vanhemmat, kauheata kertakaikkiaan. Ei ymmärrä tavallinen ihminen tuota salailuakaan ja puolustelua.
Meidän talossa asui kerran yksi pedifiili tappoi sitten itsensä kun jäi kiinni. Mutta nämä ihmiset tuntuvat olevan hyvinkin suositussa asemassa.
Kyllähän vl-pedofilian vähättelijät ja totuudenpuhujien ivaajat ovat lähes kokonaan poistuneet...
Missä lie?