SOINI VOITTAA!!!!!

Media käy nyt kaikin keinoin mollaamaan persuja, mutta 17.4 tulee persujen näytös!
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Shamppakaljat on jo kylmäs! Skool Persuille! :)

Äänestä

Perussuomalaiset ottaa vaaleissa rökälevoiton, prosentit nähdään sunnuntaina.

Äänestä

Kok media yrittää kusettaa, mut ei onnaa. PS jyrää!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


persuille suurvoitto kirjoitti:

Media käy nyt kaikin keinoin mollaamaan persuja, mutta 17.4 tulee persujen näytös!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu