Pelko on kamala

Kyllä Soinia pelätään valtavasti kun näköjään aloitettu todellinen propagandasota palstalla. Patapääkokkareita ja Lippahattukepulaisia taitaa hirvittää ja pelotta oikein tosissaan. Tekee kyllä heille pelkästään hyvää.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Niin ja kun tämä propagandasota ei rajoitu netin keskustelupalstoille, vaan perussuomalaisten vastaisessa sodassa on mukana suomalainen ja kansainvälinen media, poliitikot, ja paljon muita. Mutta ei auta, persut tulevat ja vievät vaalivoiton!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kyllä tekee hyvää kirjoitti:

Kyllä Soinia pelätään valtavasti kun näköjään aloitettu todellinen propagandasota palstalla. Patapääkokkareita ja Lippahattukepulaisia taitaa hirvittää ja pelotta oikein tosissaan. Tekee kyllä heille pelkästään hyvää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu