Wihanto ex Vihanto?

Onko kyse samasta J.... _ihannosta vai onko eri henkilö?
4447
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

onhan se tosiaan hienompaa olla Wihanto kuin Vihanto?
eikun kaikki vaihtamaan v w:ksi, s c:ksi k c:ksi tai g:ksi jne.
ou jee

Äänestä

Se oli alunperin W, joka muutettiin nyt takaisin

Äänestä

Ennen kirjoitettiin wanha, milloinkahan sekin tulee takaisin.

Äänestä

Jummi on toiminnan mies.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Zebbo G kirjoitti:

Onko kyse samasta J.... _ihannosta vai onko eri henkilö?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu