Junger hukkasi

Mikael Jungerillla on asiat hukassaa. Tää epeli hukkasi jopa autonsa parkkihalliin. Kenenkähän laskuun ajeli taksilla pois kotiinsa?

http://www.iltasanomat.fi/vaalit2011/Jungner hukkasi avoautonsa parkkihalliin/art-1288382994850.html
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Lisäksi tämä potkut saanut demu-pelle on hukannut järkensä , ulkonäkönsä ja miehuutensa.
Mistä ihmeestä näitä puutarhatontun näköisiä demareita oikein tulee????

Äänestä
  • Ne on näitä opportunisteja, jotka menee politiikkaan mukaan vain saadakseen palkkiovirkoja. Ikinä ei olisi Jungerista tullut Ylen johtajaa ellei olisi ollut demupuolueen jäsen. Muistatteko, kun kykyjen etsijä Jouni Backman ehdotti Ylen johtajaksi ensin itseään. Aika epeli, otus tuo Backman. Kuinkahan kauan meni kykyjen etsijältä itsensä löytämiseen?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


avo-autonsa kirjoitti:

Mikael Jungerillla on asiat hukassaa. Tää epeli hukkasi jopa autonsa parkkihalliin. Kenenkähän laskuun ajeli taksilla pois kotiinsa?

http://www.iltasanomat.fi/vaalit2011/Jungner hukkasi avoautonsa parkkihalliin/art-1288382994850.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu