Mari Kiviniemellä paras kampaus

Edes Pekkarisen tupee ei voita tyylikkyydessään noita Marin otsan yli vinosti kiristettyjä hiuksia.
656
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Tuo on kyllä pahuksen totta, olen minäkin kiinnittänyt huomiota
marin kampaukseen.

Toinen asia marissa, mihin olen myös kiinnittänyt huomiota on
hänen pukeutumisensa pitkävartisiin saappaisiin, (en ole koskaan
nähnyt tv:ssä tai valokuvissa hänellä kenkiä) ihmettelen mistä
moinen johtuu.

Äänestä
  • Domina?

    Äänestä

  • Mari haluaa jättää varjoon Maurin piilokorotkin saappaillaan. Ja kanafarmilta kotoisin olevana muutenkin tottunut lontustelemaan saappaissa.

    Marilla on muuten väärät sääret, sen näki erityisen selvästi tilanteessa, joka oli kuvattu hänen hoksaamattaan, kun hän lompsi toimittajan tentattavaksi ilman avustajan laatimaa konseptia ja alkoi jankuttaa "kaikissa asioissa on tärkeää, että asiat ovat avoimesti esillä".

    Äänestä

  • Helppo vastata kirjoitti:

    Mari haluaa jättää varjoon Maurin piilokorotkin saappaillaan. Ja kanafarmilta kotoisin olevana muutenkin tottunut lontustelemaan saappaissa.

    Marilla on muuten väärät sääret, sen näki erityisen selvästi tilanteessa, joka oli kuvattu hänen hoksaamattaan, kun hän lompsi toimittajan tentattavaksi ilman avustajan laatimaa konseptia ja alkoi jankuttaa "kaikissa asioissa on tärkeää, että asiat ovat avoimesti esillä".

    Lontustelemaan! Tuo oli hyvin sanottu.

    Marin kävelytyyli on tosiaan lontustelua

    ja lompsimista. Varmistin vielä asian

    mainitsemaltasi videolta.

    Äänestä

yrittäskö tuo peitellä saappailla tukisukkahousujaan tai suonikohjujaan,en tiedä

Äänestä
  • Sillä mustalla nahkatopilla se ei kyllä yrittänyt peitellä mitään. Mauton valinta!!!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


A. Hitler kirjoitti:

Edes Pekkarisen tupee ei voita tyylikkyydessään noita Marin otsan yli vinosti kiristettyjä hiuksia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu