Salmisen apupoika

Tietääkö kukaan minkälainen ehdokas on se Salmisen apupoika..jonka nimeä
en nyt juuri muista?
3118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Siis se joka neuvostotyyliin poseraa nyrkit pystyssä..

Äänestä
  • Se on hyvä demari jota kannatta äänestää. Salmisten dynastia on sen tukiryhmässä.

    Äänestä

Nevalainen vai mikä se nimi nyt on.
Ensin haukkuu yhtä läpimennyttä demaria ja siti haluaa sen avustajaki eduskuntaa.
Hah hah!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ääänestäjä kirjoitti:

Tietääkö kukaan minkälainen ehdokas on se Salmisen apupoika..jonka nimeä
en nyt juuri muista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu