ensipyöräksi 1100 triumph

kun sain elämäni tarjouksen kaverilta että saisin sen 1100 triumphin ilmasiks kun vaan veisin pois. jotai pientä laittoo siinä tietenki on. mutta mietin tässä että minkälaine vääntörauta se on ku en oo ku mopolla ajanu viimeks?
3265
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olihan se,sain kuntoon ja ajellu sillä viimesen kaks viikkoo.
Kyllä,väänti niin paljon että irtos limat erkistä.
triumph on paras pyörä,musta väriltään ja kova ääniltään.

Äänestä

Ensipyörä ja vainneitseille. muille ei se sovi.
Riumppi vaatii siveyttä ja kunniaa.

Äänestä

Ja eikä ole olemassakaan 1100 Triumphia....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lima-erkki kirjoitti:

kun sain elämäni tarjouksen kaverilta että saisin sen 1100 triumphin ilmasiks kun vaan veisin pois. jotai pientä laittoo siinä tietenki on. mutta mietin tässä että minkälaine vääntörauta se on ku en oo ku mopolla ajanu viimeks?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu