Frends'ien loppu

ilkeä ihminen

Rachel ja Ross menevät naimisiin, Monica ja Chandler saivat adoptio kaksoset, Phoebe menee naimisiin jo aiemmin ja Joey saa oman TV-sarjan ja muuttaa Hollywoodiin. Joka sarja tulee oikeastikin siis Frendsien tilalle.

hähähähääää..

5

793

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ...

      Sehän loppu jo monta viikkoa sitte ja konkaroit täällä. Saahan noita juonipaljastukisia helposti selville.

      • ...

        Ei ne Rachel ja Ross naimisiin mee. Palaavat vain yhteen. Tietty myöhemmin sitte, mutta ei sitä siinä viimisessä jaksossa näytetty.


      • kyynikko
        ... kirjoitti:

        Ei ne Rachel ja Ross naimisiin mee. Palaavat vain yhteen. Tietty myöhemmin sitte, mutta ei sitä siinä viimisessä jaksossa näytetty.

        Höh, sehän oli tv-sarja, eikä mitään oikeaa elämää. Mielikuvitushahmot eivät mene naimisiin "myöhemmin sitte". Ne lakkas olemasta, kun sarja päättyi.


    • ~sun

      Olen seurannut sarjaa Suomessa alusta asti. Katsonut kaikki tähän mennessä näytetyt jaksot ja ostanut lähes kaikki DVD:llä. Olen siis suuri Frendit-fani. En ollut kuullut noita "paljastamiasi" juttuja aiemmin, mutta eivät yllättäneet minua lainkaan. Nuo asiat ovat helposti arvattavissa, jos sarjaa on seurannut. Sitä paitsi, tässä sarjassa ei juoni sinänsä ole koskaan ollut se tärkein vaan huumori ja hahmot sinänsä. Olen pahoillani, mutta et saanut edes sarjan fania ärsyyntymään sinä ilkeä ihminen.. mene ilkeilemään muille..

    • lyhyesti

      Rachel saa työ tarjouksen pariisista. Ross saa jäähyväis panot Rachelilta mutta Ross ei uskalla kertoa tunteistaan. mutta viime hetkillä ennättää lentokentälle. ja kertoo tunteistaan mutta Rachel lähtee silti lentokoneeseen. mutta palaa Rossin asunnolle. eivät mene naimisiin sarjassa. monica ja Chandler hommaa omaa asuntoa (joey on harmissaan, yrittää estellä) monica ja Chandler saavat kaksoset yllätyksenä (ovat mukana synnytyksessä) synnyttäjäkään ei tiennyt kaksosista. Vauvojen nimet Erica ja Jack, vauvat syntyy viimeisessä jaksossa. Phoebe menee naimisiin (episodi 12. eli syksyllä alkavista 5. jaksossa)Lumimyrsyn takia kadulla. Joey käy tietokilpailussa ja todellakaan ei pärjää kilpailussa ym. yms yms kivaa tarjolla loppuvuodesta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi sä valitsit

      Juuri minut sieltä?
      Ikävä
      70
      3169
    2. Kerro nyt rehellisesti fiilikset?

      Rehellinem fiilis
      Suhteet
      62
      2515
    3. Hei........

      Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.
      Ikävä
      56
      2146
    4. Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?

      Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1
      Sinkut
      94
      2065
    5. Heilutetaanko peittoa hieman

      Heilutetaan peittoa vähän ;3
      Ikävä
      55
      1972
    6. Tilanteesi nyt?

      Kysymys otsikossa
      Suhteet
      42
      1604
    7. Kaipaan sua, Ope

      Mietin, että ajatteletko sinä minua?..
      Ikävä
      40
      1570
    8. Mä en jaksa suojella sua enää

      Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t
      Ikävä
      14
      1263
    9. EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!

      "Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p
      Maailman menoa
      139
      1178
    10. Vuodetvierii

      E siitä tulee nyt 50 vuotta oivoi
      Ähtäri
      6
      1103
    Aihe