pieneläinhoitola

Hei, onko kellään kokemuksia Kokemäellä olevasta pieneläinhoitolasta? Peipohjassa kaiketi jossakin on..
Saako lemmikki siellä hyvää hoitoa?
3644
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Joo sellanen kun Rivers Jani Joki Oy. Tarjoaa kai jotain muitakin palveluita ja nettisivutkin löyty googlella rivers.fi.

Onko siellä oikeesti toimintaa kun ei ole kuulunut keltään mitään?

Äänestä
  • Hah, kyllä siellä koira tai kaksi on viikossa hoidossa... tai ainakin oli pari vuotta sitten... voisivat kyllä omistajat/paikan pitäjät vähentää tuota päihteiden käyttöä niin saattaisi olla enemmän hoidokeita.

    Äänestä

Tutkintapyyntö lähetetty herjaavasta kirjoituksestasi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kysyvä ei tieltä eks kirjoitti:

Hei, onko kellään kokemuksia Kokemäellä olevasta pieneläinhoitolasta? Peipohjassa kaiketi jossakin on..
Saako lemmikki siellä hyvää hoitoa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu