sairaita eduskuntaan ???

1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tervetuloa nykyaikaan.

http://keskustelu.suomi24.fi/node/9805789

Nauratti niin, että vatsaan koski. Ei voi synnyttää kun ruotsiksi jos kätilö suomenkielinen niin tulee traumoja ??
Voi pientä reppanaa kun ei ruotsilla pärjää. Sulla on oikeus puhua englantia tai suomea. Tervetuloa nykyaikaan.

http://goo.gl/cTrSD

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei kai ?? kirjoitti:

http://keskustelu.suomi24.fi/node/9805789#comment-49065583

http://portti.iltalehti.fi/keskustelu/showthread.php?t=492904&page=9

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu