Olen huiomannut, että itä pienempi muna miehellä, sen kovempi kiire alkaa sikiämään. Kaveripiirissäni juuri ne "katkakullit", joilla kasvaa tissit, ovat alkaneet sikiämään varhaisessa vaiheessa, siis alta 35-kesäisinä. Isomunaisimmat panee vaan ja niillä on nätit piukat naiset.
Twekeekö pikkumuna aiemmin lapsia?
Onko tämä tosi?
9165
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Tai sitten niillä on niin pienet munat ettei edes siittiöt pääse perille.
kyllä joo tuntuu omassa tuttavapiirissäni pienimunaisimmat onnistuvan siinä lapsensiitossa ainakin tosi hyvin. Juuri sellainen pirrimies on muuten melkoisella varmuudella isukki jo ennen 25-ikävuotta. Oikeesti ja silminnähden.
Kyllä, hyvin usein pikkumuna kompensoi heikkoa miehyyttään sekä epävarmuuttaan ja kahlitsee naistaan tekemässä lapsia.
Miten niissä pienissä pienikaluisissa miehissä riittääedes tavatraa lapsensiittoon? Monella varmaan joku muu sen oletetun lapsen isä.
Pakko olla!
Lukeudut vielä pikkukullisiin!!
Onhan se selvää, että mitä pienempi muna, sen kovempi tarve pönkittää mieheyttän erilaisilla asioilla. Lapsethan ovat nykyaikana keino hankkia statusta ja mammonaa -sain sen taas eilen tuta työhaastattelussa, kun jotkut koittiva lapsillaankin kehuskeölla ja itseään jalustalle nostaa.
Ymmärrän kyllä pikkukulleja, mutta onhan se väärin niitä lapsia kohtaan.
Kyllä luultavasti pientä miehisyyttä pitää pönkittää tekemällä lapsia ja moottoripyörillä jne. Miehisyys on muutakin kuin munankoko, mutta silti.
Tekee nysäkulli aiemmin lapsia...Kiire tulee ja ei uskalla kokeilla ns. rajojaan, vaan säntää heti panemaan jonkun horon tiineeksi jotta saa sen akan sidottua itseensä.
No jaaa... ehkäpä poikkeus vahvistaa säännon, mutta itse olen alle 25 ja pari muksua. Silti eipä tuo kikkeli nyt niin kovin pieni ole, kaksin käsin saa varresta runkatessa kiinni niin että terska jää viellä ulos kokonaan (kummatkin kädet rasvattuna jumalainen paine varressa kun mollemin käsin tekee) ja ympärysmitasta sen verran että WC-paperi rullan sisälle menee, mutta kiinni ottaa reunoihin. (jäykkänä siis).
Käsittääkseni mikäli oikein olen ymmärtänyt, niin ei tuo nyt niin pieni ole.
tajusin juuri kirjottaessa myös että mitävittuaminätälläpalstallateen sekä sen että olen myös melkoinen runkkari. Noh, mukulat saapuvat kaupungilta äitinsä kanssa pian, taidanpa mennä tekemään jotain kehittävämpää.
Voimia pojat, jotku tykkää myös tuhkamunista :)