Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

tummaverikkö toiveissa

Ei ole koolla väliä mutta naisella on. ei ole sama kenen kanssa makaa. toiset lahnaa ja teeskentelee mutta mä vaadin sänkyyni intohimoa ja aitoutta. mä nussin nyt yhtä blondia paremman puutteseen vaikka oikeestaan rakastan tummia naisia. mua ärsyttää kun blondit on niin haaleita näöllisesti ja lakanoissa. sitten ne vaaleet pillunkarvat ei ole minkään näkösiä! nussin blondeja nussimisen vuoksi mutta haluisin elämääni jotain jossa tuntisin tunnetta
5134
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kuuleppas santtu,tää on onko koolla väliä palsta,eikä mikään treffipalsta!!!

Äänestä

totta se santtu puhuu. mä ottasin jonkun kuuman latinokaunottaren näkösen mimmin kainalooni ja unohtasin kaikki mitään sanomattomat blondit jotka ei mua ole ikinä tyydyttänyt.

Äänestä

teillä jäåtkillä loppuu mulkk kesken latinoon...ne on tottuneet saamaan päälle 15cm isoterskaista jortikkaa kireisiin pilluihinsa..

Äänestä
  • kyllä tummat naiset on kauniinpia ja eksoottisempia kun blondit. Mä en ole tavannut yhtään tosi kuumaa blondia ne on tosiaan haaleita ja platkuja. tummat naiset on vaan mun makuun enemmän ja tykkään pillusta jossa on tuuheet tummat karvat mutta reisille ei karvoilla ole asiaa. mä olen nainut kaikkia naisia siis tummia, ulkomaalaisia, punapäitä ja blondeja. blondeja on ollunna eniten koska niiltä irtoo pillua helpommin kun on niin taviksia. yksi hyvä pehkuissa nainen on vain löytynyt toki nauttinut olen suurimmasta osasta naisista. sitten upealla naisella olisi vieläs sellaset näkyvät häppärit, joissa silmä lepää.

    Äänestä

tumma latino nainen ja antasin sydämeni

Äänestä

Kommentoi aloitusta


santtu- - kirjoitti:

Ei ole koolla väliä mutta naisella on. ei ole sama kenen kanssa makaa. toiset lahnaa ja teeskentelee mutta mä vaadin sänkyyni intohimoa ja aitoutta. mä nussin nyt yhtä blondia paremman puutteseen vaikka oikeestaan rakastan tummia naisia. mua ärsyttää kun blondit on niin haaleita näöllisesti ja lakanoissa. sitten ne vaaleet pillunkarvat ei ole minkään näkösiä! nussin blondeja nussimisen vuoksi mutta haluisin elämääni jotain jossa tuntisin tunnetta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu