Libyan kapinalliset on 8% vähemmistö

Ne ei ikimailmassa saa valtaa demokraattisin konstein!

Joten mikä helvetin järki niitä on tukea?
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

saa rahaa jenkeiltä kaiken lisäks ku menee kaduille räyhäämää. täällä suomessa ainaki tollaset huligaanit oltas pidätetty ja pistetty sellien taakse

Äänestä

halpamaisinta jutussa on että mekin olemme tukemassa nyt tätä 8%
Kyllä on häpeä kuulua Eurostoliittoon.

Äänestä
  • Suomessa jo EU:n turvajoukot tempoilee, että pääsis kaataa Gaddafia!

    Äänestä

Miksi ei menty tekeen demokraatisia vaaleja?
Mutta olisiko mikään muutunut? Gaddaf olisi kai voittanut?

Natostoliitton Resnitendit on vaan fasistisen geopolitiikan ristiretkellä!

Äänestä

olemme mukana, jotta siellä pidettäisiin joskus demokraattiset vaalit.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Julma totuus !! kirjoitti:

Ne ei ikimailmassa saa valtaa demokraattisin konstein!

Joten mikä helvetin järki niitä on tukea?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu