Meillä menöö mieheni kanssa muuten erittäin hyvin, paitsi tässä parin kuukauden aikana naimishaluni ovat olleet hakoteillä.
Halut eivät ole olleet täysin kadoksissa, nimittäin haluan kyllä seksiä, mutta ongelmana onkin se että orkkuni saan vain miähen kielipelillä tai masturboimisella. Ihan kuin paikat olisivat menettäneet herkkyyttään, kun ihan perusasennotkaan eivät vie itseäni sinne maaliin asti, mieheni kyllä vievät! Eli voisiko sanoa näin että haluttomuuteni johtuisi toosani tuntoherkkyyden heikkenemisestä?
Itse epäilen e-pillereitä, jotka jätin sivuun samoihin aikoihin kun tätä "haluttomuutta" rupesi ilmaantumaan. Onko se mahdollista että pillereiden tuomat hormoonit lisäsivät tuntoja ja ne pois jätettyään, kroppani oli vain tottunut säännölliseen hormonien saantiin, ja sitten kaikki pysähtyi kuin seinään?
Olen miettinyt myös sitä vaihtoehtoa, että omat hormoonitasoni olisivat päin persettä ja pitäisi käydä verikokeissa katsomassa jos vika löytyisi sieltä.
Raastavan turhauttavaa itselle ja miestäni kohtaan, kun oli asento mikä hyvänsä, niin helvetinmoista kikkailua, että saisi edes VÄHÄN tuntumaan, mutta lopputulos aina sama. Tuskin sekään on mahdollista että oma kuiluni olisi syventynyt 5senttiä tai mieheni mulkkuloinen lyhentynyt saman verran.
Ja pökköä pesään lisää se että mieheni syyttää alati itseään tästäkin, vaikka hänen vikansa se ei todellakaan ole.
Halut kateissa?
ämmä
1
322
Vastaukset
- ukko,kohta eläkeelle
Juttusi oli, kuin meidän avioliitosta. Sitä se on ollut koko ajan jo 23v. En saa vaimoa laukeamaan, kun kielellä tai sormella. Ja erittäin harvoin. Tiskit pitää olla tiskattu, imuroitu ja kaikki muutkin ok. Sit saattaa onnistua... Ai sitä syyllisyyttä ja miehisyyden puutetta mitä olen kokenut. Vaimo ei ole koskaan moittinu, kyllä tämä minulle riittää, sanoo vain.
Nyt en enää kiihotukkaan, ja koko touhu melkein jätettykin, antaa olla. En moiti vaimon muutamaa liikakiloa, vaan uni tuntuu paremmalta..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ihanasti alkoi aamu: SDP:n kaula kokoomukseen jo 6,9 %-yks
Lindtmanin I hallitus on tukevasti jytkyttämässä laittamaan Suomi kuntoon Orvon täystuhohallituksen jäljiltä, jonka kann2832234Olen niin kesken
Omien asioiden suhteen etkä voi odottaa loputtomiin. Mun on muutenkin niin vaikea suhun luottaa vaikka joku ihme syvyys161660Tietääkö joku ylläpidosta?
Miten näillä palstoilla tomii tuo ylläpito, onko sitä yli päätään olemassa vai ovatko huhut totta että on palstan kirjoi2141342- 791157
Auttaja paikalla. Kerro huolesi. (Osa 2)
Voin auttaa sinua näkemään tilanteesi uudesta näkökulmasta. Voin antaa lohtua, toivoa ja rohkeutta. Olen elänyt maan pä1851155Nainen olet ensimmäinen tarpeeksi vahva
joka kestää tämän kokonaisuuden, minut. Persoonani, tunteeni, kipuni, pelkoni. Olen aina pidätellyt itseäni ja antanut v60963TTK:sta tippunut Sara Siipola rehellisenä Jurza-open kanssa: "Että jaa, siinäkö..."
Tippuiko oikea TTK-pari ensimmäisenä? Joka tapauksessa iso kiitos tansseistanne Sara ja Jurza Tanssii Tähtien Kanssa -p18944Martina ei mennyt naimisiin
IS 17.9: Martinan häät peruuntui, tajusi, ettei ollut oikea aika. Rahat meni hevosiin. On edelleen parisuhteessa Yhdysva136920- 51876
Mä tuun aina rakastamaan sua J
Mutta en pysty kertomaan, että mikä mulla on hätänä. Mä en kertakaikkiaan pysty. Joskus naureskelit muiden ihmisten vai61843