äänestäkää Hannaa...

Menkää kaikki äänestämään Hannaa www.nrj.fi/ilta ja sieltä se top10 lista..Antti ei saa olla enää ykkösenä siellä ku kaikkihan tietää et se on huonompi ku Hanna
2304
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kävin jo. Ja Antti=the wannabe on muuten MAAILMAN HUONOIN. Mutta Hanna rulettaa ainiaan!!!

Äänestä
  • Hanna on ihan surkee. Miks sille piti perustaa oma keskustelupalsta. Antti on paljon parempi ku joku Hanna Pakarinen/Pakarainen

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Minä kirjoitti:

Menkää kaikki äänestämään Hannaa www.nrj.fi/ilta ja sieltä se top10 lista..Antti ei saa olla enää ykkösenä siellä ku kaikkihan tietää et se on huonompi ku Hanna

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu