Kun pikkuveljen (suomen joukkueessa pujottelee näissä... kehitysvammaisten jutuissa, amerikassa oli viimeksi laskemassa), nooh kuitenkin:
Laskettiin sitten, ja huomattiin, että tuolla on joku hyppyri tehty, pysähdytään sinne ja lasketaan sieltä alas, saa kovat vauhdit. Näin tehtiin.
Sai hyvät vauhdit, mutta joo lautailijat siinä katsoivat siihen tyyliin että: ei ole tarkoitettu pujottelijoille eikä syöksylaskijoille tämä hyppyri vaikka saakin kovat vauhdit..
Kerran lumilautailijat olivat vihaisia.
hyttprewthwlet
1
149
Vastaukset
- 6+15
no ihan varmasti on vihasia vittu menkää kiertää sitä keppiä jonnekkin turisti rinteeseen!! (tai kotiin)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 424360
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot1384099- 643756
- 1143673
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans343557Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe743383- 892952
- 542845
- 252656
Korjaamo suositus
Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p142364