Olit taas niin

Onneksi, suojaukseni piti ! Et saanut minussa aikaan mitään, mistä en selviytyisi.Tunteita sinuun oli/on edelleen, ne ovat vain muuttaneet muotoaan.Yhden oven voin nyt sulkea ja toisen avata :) kiitos sinulle kun selkeytit ajatukseni ! Kivaa kesää sinulle ja minulle :)
n>m
7505
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Selkeää ajatusta, selviät kyllä ! Oikea suuntahan sinulla on.

Äänestä

elämässä menee, joku ovi sulkeutuu, joku toinen ovi avautuu. Silloin kun kaikki ei mene kohdalleen.

Äänestä

tunnet miehen hyvin koska voi olla ennalta - arvattava ! Outo ei voi .

Äänestä

Nää on taas näitä tämän sivuston päättelyitä ilmeisesti vai mitä?
Ootko ollut tähän ihmiseen yhteydessä ja jotain konkreettista on tapahtunut vai
onko nää näitä ajatusleikkejä?

Äänestä
  • Ei ole ajatusleikkiä ap:n kirjoitus, Kaikki on tapahtunut elävässä elämässä.Hyvinkin läheinen yhteys ollut.Tänne kirjoitin siksi kun yhteys häneen on mahdoton juuri nyt.En ole koskaan aikaisemmin toiminut näin ja en tee sitä enään koskaan :)

    Äänestä

  • ennalta-arvaaja kirjoitti:

    Ei ole ajatusleikkiä ap:n kirjoitus, Kaikki on tapahtunut elävässä elämässä.Hyvinkin läheinen yhteys ollut.Tänne kirjoitin siksi kun yhteys häneen on mahdoton juuri nyt.En ole koskaan aikaisemmin toiminut näin ja en tee sitä enään koskaan :)

    Noh kaipa tuo asianomainen ihminen tuosta sun tekstistäsi jotain käsittää? Mikään ei oo mahdotonta jos nyt poissuljetaan se että toinen ei missään nimessä halua olla missään tekemisissä jonkun ero- tai muun prosessin vuoksi.

    Nekin asiat yleensä selviää ja oikeesti noidenkaan prosessien ei pitäisi niin suuresti vaikuttaa että sen poissulkisi ketään ihmistä. Tietenkin meitä on moneen junaan ja jokainen aattelee tavallaan.

    Äänestä

Tottahan osaat ennakoida kun tunnet minut .Ja tiedät varmasti myös sen etten kaikkea tarkoita .Varmasti ymmärrät minua . Ei ne sinunkaan tunteesi ole kuitenkaan mihinkään muuttuneet sen tiedän . Voi meitä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ennalta-arvattava. kirjoitti:

Onneksi, suojaukseni piti ! Et saanut minussa aikaan mitään, mistä en selviytyisi.Tunteita sinuun oli/on edelleen, ne ovat vain muuttaneet muotoaan.Yhden oven voin nyt sulkea ja toisen avata :) kiitos sinulle kun selkeytit ajatukseni ! Kivaa kesää sinulle ja minulle :)
n>m

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu