Vittu tämmöstä paskaa kukaan huolisikaan :( Itseluottamus ihan nollissa :(( Koska tästä suosta pääsee ylös? Mä haluisin sut!
En vaan uskalla
:(
9281
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Oletko sen hänelle sanonut? Totuus on se, että aina ei saa kaikkea mitä haluaa, jokaiselle käy näin joskus. Nouse jo ylös ja huomenna on tuhannen taalan paikka löytää jotain uutta ja virkistävää!
kukaan muu ei voi sua suosta nostaa, jos et sitä ite todella halua.
Jollekin puhumisesta voi olla apua.
Rohkeutta sulle.
muuten ei auta puhumiset
Jos puhuu juuri tälle kyseiselle ihmiselle jota asia koskee, niin tulee ainakin jotain selvyyttä johonkin.
Kirjoita tunnisteellinen viesti ja laita yhteystiedot, niin hän ottaa yhteyttä.
Jos oot suohon vajonnut.
Älä liiku.
Odota.
Anna auringon räköttää naamaasi.
Odota ihmettä tai sitä että suo kuivuu ja pääset ihan ite pois.
Kenet haluat ? Kerro se hänelle!
Mä olen samanlainen paska!
Voi, tuskin te paskoja olette.. Luonteenne ei vain pröystäile. Luulen, että oikealle naiselle, olisitte juuri oikeanlaisia.. Luottaa voisi ja rakastaa :)
Kun vain sen rohkeuden kerätyksi saisi ja oikealla lailla toista lähelle uskaltaa.
Kerro heti ensin, että sua jännittää.. niin osaa tuo nainenkin asiaan oikealla vakavuudella paneutua. :) Luulen, että voisi tulla aika hyvät vastaukset :) Luulen, tietää tosin en voi.
Ps. Luin juuri runoja.. erikoisella tavalla asiani siis esitän.. en runolla, enkä oikeilla lauseilla.. mutta, eiköhän tuosta selviä kuitenkin ajatus :)