Ei voi seksistä nauttia kun on lörppä pillu ja ikää vasta 20v. Varsinkaan ratsastus ei tunnu kyl missään, ei minusta eikä miehestä. Välillä mikään asento ei tunnu missään. Ainakaan minusta.. :/ Mieheltä kysyny niin kyl se aina melekeimpä vastaa et tuntuu tuntuu, ei tietty kehtaa sanoa ettei tunnu. Oon 100kg aikoinaa painanu mut laihduttanu ja oon nyt ihan normipainonen mut minkäpä sitä emättimen rakenteelle voi, löysä mikä löysä. Tuhoon tuomittu koko seksielämä.
Miten te muut löysäpilluset (toivottavasti siis en ole ainut..) ja lihavat harrastatte oikein seksiä ja miten saatte siitä nautintoa?
Löysäpillusen seksielämä
21
1911
Vastaukset
- Minulla vittu turpea
Rupea harrastamaan fistingiä, eli anna miehen kaivaa vittuasi koko kourallaan, ensin sormet sisään sitten koko käsis, ja jos vielä mahtuum niin käsivartta niin pitkälle kun menee. Se alkaa tuntumaan sinusta mukavalta ennen pitkää, ja miehet innostuvat siitä panemaan, eikä silloin mietitä onko vittusi löysä vai ei. Ja fistingistä vitut turpoaa ja tiukkenee nussittavviksi. Kokeile. Toinen konsti on tosi isokyrpäiset miehet ääripäänä hevonen, siis ori.
- alakooksettaa
Hyi vittu!!!!!!!!!! SAIRASTA TEKSTIÄ
- 9+7
Lantionpohjan lihasten treenaus saattaa auttaa asiaa. Kannattaa tutustua, googlesta löytää tietoa.
- höpöjuttuja
No ne nyt ei auta mitään tollaset treenaukset kokemusta on
- Armas ISOkyrpänen
Uretaanivaahto on ainoa mahdollisuus, tai sitten nicin:
- Pikku kikkeli
Itse olen aika pienimunainen mies ja todella tyydyttävässä seksisuhteessa löysäpilluisen naisen kanssa. Asentovalikoima meni aikalailla uusiksi, kun kaikki asennot, joissa nainen on jalat levällään eivät vaan tunnu oikein missään. Jos esimerkiksi lähetyssaarnaajasta nostat molemmat jalkasi miehen toiselle olkapäälle ja mies painaa sinut tästä asennosta lähes kaksinkerroin, niin jo pitäisi tuntua varsinkin jos painat jaloillasi vastaan, niin saat lantionpohjaan aika mukavan jännityksen.
Mielikuvitusta vaan kehiin.- Nyt on pikkukikkeli
niin että valtaosa suomalaisista jokinorsuista ei yksinkertaisesti pysty menemään tuohon asentoon. Suomalaisten naisten lihavuus poistaa asentovalikoimasta 90% todella hyviä sekstaus asentoja.
T:pari 75kg/185cm ja 60kg/168cm - Pikku kikkeli
Nyt on pikkukikkeli kirjoitti:
niin että valtaosa suomalaisista jokinorsuista ei yksinkertaisesti pysty menemään tuohon asentoon. Suomalaisten naisten lihavuus poistaa asentovalikoimasta 90% todella hyviä sekstaus asentoja.
T:pari 75kg/185cm ja 60kg/168cmEn nyt pitäisi naistasi minään norsuna. Mielestäni tuo asento on kesyimmästä päästä, mutta voi olla, että lihavalta se ei onnistu. Etse en muutenkaan kiihotu ylipainoisista naisista, joten omalla kohdallani ei ole ollut tarveta pohtia tuollaisia.
T:pari 75/175 ja 60/173 - Luuvalot
Nyt on pikkukikkeli kirjoitti:
niin että valtaosa suomalaisista jokinorsuista ei yksinkertaisesti pysty menemään tuohon asentoon. Suomalaisten naisten lihavuus poistaa asentovalikoimasta 90% todella hyviä sekstaus asentoja.
T:pari 75kg/185cm ja 60kg/168cmTeidän ei saa mennä peltikatolle naimaan...... valtavat meluhaitat !
- Pikku kikkeli
Luuvalot kirjoitti:
Teidän ei saa mennä peltikatolle naimaan...... valtavat meluhaitat !
Älä pelkää, ei mennä, mutta auringon kuumentama huopakatto tuntuu aika kiihottavalta paljaiden varpaidemme alla ;)
- löysäpimppatäälki
Miksi joillakin on tiukka pillu ja jotku joutuu kärsimään väljästä joka sitten aiheuttaa ongelmia seksissä? :( On tää epäreilua.
- Pikku kikkeli
Onhan miehilläkin pienempiä ja suurempia vehkeitä. En kuitenkaan itse näe tuota ongelmana, pienenä haasteena vain. Jos muuten synkkaa, niin keinot nautittavaan seksiin löytyy kyllä.
- ARMAS ISOKYRPÄNEN
Anna Armas auttaa... anna jo..
- perkeleenpillut
Joo mut aina sanotaan et jos seksi ei tunnu miehestä vika on naisen pillussa -> pimppa löysä. Tai jos ei naisesta tunnu miltään tai vaik ei kummastakaan niin sama homma, naisen vika, naisella pillu löysä.
- suihkuun..
Itse olen lihava, kuten rakkaanikin, mutta seksi silti makoisaa, kas mies tekee muutakin, kuin vaan kömpii päälleni.
Treenaamalla saa oikeasti pillun lihaksia tiukemmaksi. Sitä varten kannattaa käydä hankkimassa ne pallot, joita käytetään oikeasti myös inkontinenssivaivoihin.
Itse treenaan joka päivä, ilman palloja ja miehellä voi testata sitten, miten toimii. Mies on liikkumatta sisällä ja nainen supistaa lihaksiaan, mies kertoo, koska tuntee supistukset. Se treenaus parantaa orkkujakin.- Kaikkihan
johtuu vain siitä,kun himotkiihtyy niin tietysti paikat valmistautuvat ottamaan vastaan sen jortikan joka nautinnon tuo silloinpaikat kostuvat ja tavara rentoutuu,Ei muutakun sälli töihin pari kolmekertaa illaskun harjoitelee lihastenkäytöä eiköhän niinsanottu väljyys häviä.
- pilluamulle
vittu ku panettas
- uskokunsanon
Löysää pillua ei ole olemassa
- ei ookkaan
kiimassa vain lihakset valmistautuvat ottamaan namilihan sisään.
- kosteikko?
Oletko varma ettei kyse ole vaan liiallisesta kosteudesta? Jos on kovin märkä, tuntuma häviää helposti seksissä.
Ruvetkaa tästäkin ny fiilisteleen saatana. Onneks mä tajuun pitää lättyni ummessa. HÄHÄÄ!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad971625- 541083
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että4201041- 166962
- 57782
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän126762- 51698
- 81689
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38665- 57661