kepulainen

Kepulainen käveli kadulla. Lintu vapautti lastinsa täsmälleen hänen
yläpuolellaan. Siihen hän totesi:
- Hyvä, että suu oli auki, tai tuo olisi osunut naamaani.
292
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

...

Äänestä
  • Kulkevat suu auki täynnä paskaa. Punikin paskaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ohoh kirjoitti:

Kepulainen käveli kadulla. Lintu vapautti lastinsa täsmälleen hänen
yläpuolellaan. Siihen hän totesi:
- Hyvä, että suu oli auki, tai tuo olisi osunut naamaani.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu