Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

MM2011 #12

Suomi-Tshekki 2 2.16 @ Betfair
367
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kuules nyt julli! Suomi ja Tsekki pelaavat aina tunnetusti vähämaalisia pelejä, joissa tulee korkeintaan 5 maalia et sillei hei! Sitä paitsi Suomen maalivahti vaihtuu parempaan!

Äänestä
  • Paineet ovat liikaa Vehaselle. Päänuppi ei vain kestä hei!

    Äänestä

Heh, Kyösti tunnustaa, että tuli päivällä epähuomiossa kuvitelleeksi, että Monnaripannarin vedossa oli kyse maalimäärästä, vaikka olikin kyse Tsekin voitosta. Sen takia Kyösti eli Mr. Lahti tuosta vähämaalisuudesta avautui. Kyösti pahoittelee erhettään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Monnariveikko kirjoitti:

Suomi-Tshekki 2 2.16 @ Betfair

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu