Kuinka kauan

sä itse oikeasti jaksat vielä täälä kirjoitella ja paeta oikeaa elämää ja tätä juttua. Mulla on ainakin menee ny niin äärirajoilla et kohta loppuu
4187
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

En mä pakene oikeaa elämää, elämä jatkuu koko ajan ja kesä tulee jippii.

Äänestä

ja uusia ihania naisia, onnea niiden kans ;D

Äänestä

Mita juttua???

Äänestä

No ei sillä enää mitään väliä, ei hän musta tykäännyt.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kesä lähestyy kirjoitti:

sä itse oikeasti jaksat vielä täälä kirjoitella ja paeta oikeaa elämää ja tätä juttua. Mulla on ainakin menee ny niin äärirajoilla et kohta loppuu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu