Kuka 27v oli tappanu ittes eilen?

Kuulin eilen että joku jolla oli ongelmia oli ampunu itseäs päähäh aivot perä seinään!!! Tiedän sen kaverin r.i.p hyvä ystävä
6541
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Miksi sit kyselet täällä jos tiedät tyypin? Pässi.

Äänestä

Aloittajalla on kai itselläänkin ongelmia.

Äänestä

Hyvä ystävä? Kuka ystävä kirjoittaa tänne ystävän itsemurhasta, täh?

Äänestä

Kyselee että kuka ja kuitenkin tietää, mukamas.

Taisi vaan haluta aloittaa keskustelun jotta pääsee utelemaan kuolemilla jälleen, sairas paskanahka..

Äänestä

Noita käveleviä jalkasilsoja on tällä foorumilla muutama. Juttu päättyy yleensä R.I.P. tai voimia, päätteisiin.

Äänestä

kyseessä on I.P.H. joka kuoli päähän vai oliko se Bin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vitun alamaailma kirjoitti:

Kuulin eilen että joku jolla oli ongelmia oli ampunu itseäs päähäh aivot perä seinään!!! Tiedän sen kaverin r.i.p hyvä ystävä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu