Alkaa pikku hiljaa ottamaan hermoon tuo Åsmå terroristi. Hän on varmaan joku sossuluukulta eläjä. Siitä päättelin kun hänellä on aikaa täällä notkua jatkuvasti. Ei paljon huvita tällä palstalla käydä kun tämä provo imuri täällä häärää. Aina kun nään sitikkani tulee tunne että se on yhtä kuin Åsmå. Hyi helvetti. Voisitko nyt etsiä ystävällisesti jonkun muun harrastuksen ala vaikka lenkkeilemään. Paljonko muuten sinulla on ylipainoa.
Åsmå
kyllästynyt erittäin
15127
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Älähän nyt suotta provosoidu! Uskovaiset vaan ovat tuollaisia.
tollaselle asioitten vääristäjälle saunan taakse vaan..
Suomi 24:ään pitäisi saada Åsmå-suodatin.
Citikka-palsta on mennyt todella tylsäksi tuon spämmäämisen takia. Teron jutut ovat hellyttävän hauskoja näihin Åsmån jorinoihin verrattuna.
Ehdotan, että kaikki he, joille positiiviset asiat tuottavat harmillisia ja epätoivottuja tunteita, jättävät kirjoitukseni lukematta.
Jos vikalistat ja vällyjutut lämmittävät mieltä, niin kannattaa avata vain muiden viestit.
Pysyy mieli mukavan negattiivisena...
ja mä ehdotan että åsmå painuu huiskin nevadaan täältä-alkaa todenteolla olla mitta täynnä tommosta lapsellista pelleä
optimi tilanne kun åsmå aliaksineen häipyisi täältä taitaa olla vain tyhmä ettei
ymmärrä vihjettä..
Mikä riemu minun poistumiseni olisi.
Toisin kuin joku väittää, niin kirjoitan vain "åsmå" nimimerkillä.
Kenenkään ei ole pakko kirjoituksiani lukea...
Hyvä åsmå,laita vaan luu kurkkuun teroille.
ja taas åsmålle tuki itseltään ja ei kauheasti auta jos on yks kanattaja-vastustajia tuntuu olevan enemmän kuin lääkäri määrää
Mahti idea: jatketaan samalla ärsytyslinjalla. Åsmåltahan on mennyt jo työpaikka alta kun ei ehdi muuta kuin täällä päivystämään.
Viedään vielä yöunetkin laittamalla tänne porukalla åsmåa ärsyttäviä viestejä!
KAIKKI MAAILMAN ÅSMÅÅN VITTUUNTUNEET, YHTEISRINTAMAAN ÅSMÅA VASTAAN!!!
åsmo takas niuvanniemeen keväällä hullut aina aktivoituvat
Tojoterot yhtä harmaata massaa.Vittuun täältä Citreonin palstalta,menkää sinne muitten japski-intoilijoiden joukkoon,hus hus!
mistäs sä nää terot sait mukaan...rupeeko päässäsi jo liiraan yhtä paljon kuin citroenissa on vikoja
Citroen ei ainakaan ruostu!
http://keskustelu.suomi24.fi/node/9855004
No ilmiselvä tero sinkin oot.