Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

vuosaarelainen mies ja koira

kyseinen mies kävelyttäessään tätä koiraa samalla runkkaa itseään.onko havaintoja.
51822
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

hän on sairas.

Äänestä

jo on outo tyyppi, oikea kummajainen

Äänestä
  • tunnetko hänet.

    Äänestä

  • olisi kiva tutustua "lähemmin".tule pizza apajaan tänää klo 22.00.minulla on valkoinen snautseri.

    Äänestä

missä päin Vuosaarta tuommoinen hullu liikkuu?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nähnyt kirjoitti:

kyseinen mies kävelyttäessään tätä koiraa samalla runkkaa itseään.onko havaintoja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu