Tottakai olisin toivonut että tämä asia olisi päättynyt onnellisesti.
Jäi vain epätietoisuus kaikesta. Paha mieli. En tiedä mistä oli kysymys ja mitä lopulta tapahtui. Täytyy vaan surra ja itkeä sitten täällä kun ei mikään koskaan selvinnyt.
Epätietoisuus
30
348
Vastaukset
- s.ö.s
Kyllä olis luullu kun on täällä parivuotta asioita selvitelly.
- ...........
Onko s-nainen jättänyt sut huomiotta kun vieraille ilkeilet?
- s.ö.s
Kuka vitun s-nainen
- ...........
Se sun naisesi jonka kanssa täällä aina kirjoittelet.
- s.ö.s
Ai se surkee luuska.
- ..........
Tuntuu olevan sulle tärkeä kuitenkin.
Mutta, mua et kiusaa. - s.ö.s
Etkä kiinnosta muutenkaan...
- ............
Lopeta kiusaaminen
- s.ö.s
Ok.
- ............
sä kiusasit koko ketjun vierasta ihmistä vaikka näit miten suuri suru on.
Miksi pitää lyödä lyötyä? - s.ö.s
Mä oon ihmetelly jo pitkään miks pitää kirjotella tänne tuntemattomille.ja vittuilla tutuille vaikka ei tiä mistään mitään.
- ...............
Sitähän sä teit koko ketjun. Nälvit minua. Luuletko että kirjoittaisin tänne jos olisin onnellinen? En ikinä.
- yks pirkko
kuulehan pistepirkko ihan vinkiksi, että täällä ei kannata avautua ja edes avata koko sivua kun ahdistaa noin paljon. tulee vaan enemmän paha mieli. Omituiset otukset täällä vaan murisee, eikä aina niin ystävällisesti.
s.ö.s nyt murisee kaikille, se on ihan vaaraton :) on se mullekin murissu joskus :D - ............
yks pirkko kirjoitti:
kuulehan pistepirkko ihan vinkiksi, että täällä ei kannata avautua ja edes avata koko sivua kun ahdistaa noin paljon. tulee vaan enemmän paha mieli. Omituiset otukset täällä vaan murisee, eikä aina niin ystävällisesti.
s.ö.s nyt murisee kaikille, se on ihan vaaraton :) on se mullekin murissu joskus :DJos en itkisi voisin mennä ulos. Kirjoitan tänne koska on paha olla, siinä kaikki.
Saan ajan kulumaan. Ei muuta väliä.
- s.ö.s
Ei voi tietää kun en tunne ketääbn ton nimistä.
- ...........
No miksi nälvit vieraita ihmisiä täällä? Jos mulla on surua ja kirjoitan tänne niin miksi sun pitää ilkeillä? Silloin kun mä olin onnellinen mä en kirjoittanut tänne mitään. Nyt kun on sydän rikki,kirjoitan.
- s.ö.s
Anteeks ja moikka.
- ...........
Toivon, ettet ikinä enää nälvi täällä ketään. Anteeksi sun pitää pyytää elävässä elämässä heiltä joita olet loukannut.
- s.ö.s
Samat sanat muille vittupäille.
- s.ö.s
Tosin siitä ei olis mitään hyötyä joten ei kannata.
- .............
Edelleen minua kiusaat.......puhu heille joiden kanssa sulla on selvitettävää.
- s.ö.s
Paraskin neuvoja.
- ..........
Olen aina selvittänyt kaikki asiani oikeassa elämässä. Koskaan en ole kieltäytynyt puhumasta.
- s.ö.s
Nyt mä en kieltäydy lähteen muualle...
- ??
Mitäköhän säkin saat tuosta ilkeilystä itsellesi.Sitä mä ihmettelen.
- s.ö.s
Siinä sulle onkin ihmettelemistä ja puuhaa viikonlopuks.moikka.
- ......
No en mä sinua sure viikonloppuna vaan erästä toista.
- 7+5=?
Kyllä ne asiat selviää ja kaikki päättyy onnellisesti
http://www.alienlovebite.com/ - pörriäiset tulee
Tunteet menevät ylös alas, tällä hetkellä on ihan sama. En kaipaa enää tietoa enkä sure
- ei tarvetta suruun
milloinkaan ollutkaan.se tunne kaiken kertoo
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "1325381Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella313862No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452480Eipä tunnu se "pedofilia" huuto kiinnostavan
Lähinnä se sekohäirikkö ressukka joutuu itse vastaileen itselleen, mitään näkyvyyttä ei saa, palstalla ylipäätään on hyv382044- 241753
Jätä minut rauhaan
En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv241704- 411640
- 501608
- 291463
- 381424