Nightwish klassikkokeikka tarjolla

Ehdottomasti top 3 keikka nyt tarjolla youtubessa melko hyvälaatuisina pätkinä. Laittakaa hakuun

"nightwish Braunschweig 24.02.2005"

Oomka tehnyt taas hyvää työtä. Voi katsoa myös hänen kanavaltaan mielellään aikajärjestyksessä, paranee kokoajan kun keikka etenee, Tarjan viimeisten vetojen asu, ei vaan voi kun tuijottaa rinnusta. Olkaa hyvät.
3134
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

No, mikäs palstan nyt hyydyttänyt. On muuten mahtavaa katseltavaa näin nykyisen latteuden tiedostaen.

Äänestä
  • Tähän mennessä on kaikki mahdolliset puheenaiheet käyty läpi jo moneen kertaan. Kahtellaan miltä palsta näyttää sitten, kun me tavalliset tallukat pääsemme kuuntelemaan uutta materiaalia. :)

    Mitenkäs Tarjan puolella? Uusi levy ilmestyi viime vuonna ja keikkoja pukkaa, joten keskustelu on varmaan vilkkaampaa ja moniulotteisempaa kuin täällä?

    Äänestä

  • Koska 99 % palstan ns. keskusteluista keskittyy Nightwish nimiseen saippuaoopperaan. Ja kun se on saatu puitua, niin jäljelle ei paljoa jää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jos kiinnostaa kirjoitti:

Ehdottomasti top 3 keikka nyt tarjolla youtubessa melko hyvälaatuisina pätkinä. Laittakaa hakuun

"nightwish Braunschweig 24.02.2005"

Oomka tehnyt taas hyvää työtä. Voi katsoa myös hänen kanavaltaan mielellään aikajärjestyksessä, paranee kokoajan kun keikka etenee, Tarjan viimeisten vetojen asu, ei vaan voi kun tuijottaa rinnusta. Olkaa hyvät.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu