Harald Hirmunen

Persu Fillari

4

76

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ei muuten oo

      Väärin muuten meni. Harald on se entinen juoppo kalastaja, jolla vieläkin on se täin syömä iso kokoinen koira. Se rakkihan oli karannut pari vuotta sitten vappukulkueeseen ja syönnyt jonkun eväänä olleet tippaleivät , näin on kerrottu.

      • Harald Hirmunen

        Joo meidän Musti se vaan oli. Jollain demarilla oli muovikassissa tippaleipiä ja se oli rouskutellut niitä sillä välin kun ne järjesteli niitä iskulausekylttejä ennen vappukulkuetta.


    • 5+12

      Tämä tais lähtä sen yhden entisen demarin kanssa kuusaalle, tää Kolehmainen. On muuten aika ylitärkeä jätkä, kaiken hallitseva maailmanmestari.

    • Pätkii Mustilla

      Musti palailee pätkittäin


      STARA 20.09.2010

      Nimi:
      Evie Metal / Eeva S.

      Paikkakunta:
      Kotka
      Oletko koskaan ollut missään bändissä? Levyttänyt?
      En ole ollut koskaan bändissä, kuoroissa olen laulanut ja kuorojen kanssa levyttänyt.


      Hacksaw Creations
      Historia: 2008-2009 Bändi on lopettanut ja naislaulajan pyynnöstä kaikki kappaleet joissa hän esiintyi, on poistettu sivustolta.
      They (these two guys) didn't listen to me, didn't respect my plans or views or whatever..*sigh* Well, it's their loss, bigtime!!!!

      Kun tää alko rakastuin musiikkiin aivan täysillä! Tosi vetävää. Laulu on vähän laimeen kuulosta, se tarvitsisi enemmän sitä vihaa.
      Jäsenet:Programming/ Eeva Salenius: Female Vocals.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Räppäri kuoli vankilassa

      Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "
      Maailman menoa
      87
      4088
    2. Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä

      Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella
      Ikävä
      24
      2911
    3. No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen

      Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol
      Ikävä
      45
      2310
    4. Missä näitte viimeksi?

      Missä näit kaivattua viimeksi ja oliko sähköä ilmassa?
      Ikävä
      34
      1321
    5. Puukotus yöllä

      Oli kaveri hermostunut ja antanut puukosta.
      Sotkamo
      10
      909
    6. 131
      885
    7. rakas J siellä jossain

      Niin ikävä sua. -P. Nainen
      Ikävä
      6
      874
    8. Masan touhut etenee

      Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa
      Äänekoski
      12
      822
    9. You've been running and

      so has your mind, I'm thinking of you all the time... 💘
      Ikävä
      11
      760
    10. Naisten ja miesten tasoeroista

      Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris
      Ikävä
      124
      756
    Aihe