Kun toinen löytää uuden

jo viikon sisällä ,ON se mun mielestä hieman loukkaavaa ?
Voisi jotain hienotunteisuutta osoittaa toistakin kohden.
Onko se jotain heikkoutta ,vain onko mua petetty koko ajan selkäni takana.
3173
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Aika normaalia. Googleta laastarisuhde.

Useinhan olisi hyvä miettiä vähän aikaa. Pohtia, onko ero edes oikeasti lopullinen.

Äänestä

Juuri niin sinua on petetty pidemmän aikaa ehkäpä.

Äänestä

Se ei ole ajasta eikä paikasta kiinni

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kysyn vaan. kirjoitti:

jo viikon sisällä ,ON se mun mielestä hieman loukkaavaa ?
Voisi jotain hienotunteisuutta osoittaa toistakin kohden.
Onko se jotain heikkoutta ,vain onko mua petetty koko ajan selkäni takana.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu