lonkeron hinta

pitäis käydä autolla tallinnassa hakee viinaa.paljon suunnilleen maksaa lonkerot?mistä kannattais ostaa viinat?
33496
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat
  • siinä sataman lähellä on citymarket eikä prisma

    Äänestä

  • ppp kirjoitti:

    siinä sataman lähellä on citymarket eikä prisma

    Suunnilleen 50 senttiä on 0,33 l tölkki sitä vahvempaa sorttia, joka Suomessa on pelkästään Alkon myynnissä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


paljon lonkeron hinta kirjoitti:

pitäis käydä autolla tallinnassa hakee viinaa.paljon suunnilleen maksaa lonkerot?mistä kannattais ostaa viinat?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu