pääseekö ps3sella verkko pankiin maksamaan laskut?

ps3 fani12345678910

niin elikkä voiko ps3sella mennä maksamaan laskut!

5

97

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kannattaa nuo tehdä melkein tietokoneella. Tuo PS3:n selain kun on niin epäluotettava enkä tiedä miten edes se toimii verkkopankkien sivuilla. Aina kannattaa pc:llä maksaa laskut.

      • 5678434

        varsinkin jos on kyseessä joku sonyyn liittyvä laite millä menet verkkoon


    • jubau

      Palvelin on onnettoman hidas ja hankala käyttää.

      • Joo ja se PS3 selain kun vähän jää kyseenalaiseksi se että miten käy jos esim. kirjautumisessa tapahtuu jotain odottamatonta (lähinnä niiden tunnusten kanssa) vaikka tiedot on oikein niin se saattaakin mennä vituralleen josta aiheutuu luultavasti että se tili menee lukkoon joka edellyttää pankkiin menemistä jossa se taas aukaistaan. Kyllä muuten tosissaan jään kaipaamaan uutta selainta pleikkariin tuon onnettoman tilalle, edes flashit ei toimi kunnolla kun se näyttää lagivan eikä jotkut flash -sivut toimi.


      • 14
        fox_1510 kirjoitti:

        Joo ja se PS3 selain kun vähän jää kyseenalaiseksi se että miten käy jos esim. kirjautumisessa tapahtuu jotain odottamatonta (lähinnä niiden tunnusten kanssa) vaikka tiedot on oikein niin se saattaakin mennä vituralleen josta aiheutuu luultavasti että se tili menee lukkoon joka edellyttää pankkiin menemistä jossa se taas aukaistaan. Kyllä muuten tosissaan jään kaipaamaan uutta selainta pleikkariin tuon onnettoman tilalle, edes flashit ei toimi kunnolla kun se näyttää lagivan eikä jotkut flash -sivut toimi.

        Keskustelu palstat, kuten nyt Suomi24 toimii vain osin?? Facebook ei pelaa kun mobiiliversiona?? Höh. Näissä asioissa tulee Linuksia ikävä, vaikka tätä mielipidettähän täällä ei saa julki tuoda.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      116
      4895
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      115
      3978
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      215
      3896
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      120
      2275
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      82
      1996
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      80
      1396
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      137
      1374
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      172
      1369
    9. En ymmärrä ateisteja!

      Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???
      Ateismi
      585
      1269
    10. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      53
      1155
    Aihe