ihana terska

FunCami

Minulla oli tuossa muutama viikko takaperin kostea baari-ilta joka päättyi naintikeikkaan ihan mukavan näköisen uroksen kanssa. Itse sekstailusta ei jäänyt paljoa mieleenkään, mutta miehellä oli sen verran hulppea kämppä että päätin jäädä seuraavana päivänä "kiehnäämään" hänen luo. Jossain vaiheessa ehdotin, että mennään saunaan, joka muuten oli tosi hieno.
Kirmasin innoissani lauteille odottamaan millainen komistus mieheltä paljastuu, kun edellisen yön muistikuvat olivat hiukan sumuisia. Kun mies astui sisään myhäilin itsekseni kun katsoin hänen kaluaan. Penis oli keskivertoa hiukan pidempi ja paksumpi, mutta hänen terskansa joka oli paljaana oli valtavan suuri. Lisäksi siitä erikoisen teki, että se oli väriltään melko sinertävä. Tosi kiihottavan näköinen. Suihkussa saippuoimme toisemme ja minä pesin hänen terskansa perusteellisesti. Kovettuessa terskan koko vieläkin kasvoi ja muuttui väriltään melkeinpä violetiksi. Pesu sai onnellisen lopun ja minä lähdin tyytyväisenä kotiin. Onko muilla kokemuksia tällaisistä suurista sinisistä terskoista. Itse koin tapauksen niin kiihottavana, että tahdon vielä lisää tätä ihanuutta.

31

6367

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • takuutyydyttäjä

      On kokemusta. Minulla on iso terska. Joskus se on pieni, kun kikkelikin vaihtelee kokoaan jopa mielialan mukaan. Aina nahka takana ja siitä tytöt tylkkää, vaikkakin se hieman kullin tuntoa heikentää. Mulla on terskan siinä välmssä sellaista pientä riemunystyrää, joka tekee naisen pillussa todellakin nannaa;)

      Osaatko sanoa miten iso se kulli ja terska oli?

      Minulla on parhaillaan 17cm pitkä iso muna, kun kunnola seisoo, ja te rska on 5cm halkaisijaltaan ja varsi n. 4cm - eli erottuna mansikka;)

    • m40+ 18cm

      Tuttua on,joskus vars nainnin jälkeen sen huomaa pesulla vessan valoissa miten violetin/sini se voikin olla, ei nyt kannata pelästyä kenekään sehän on ihan komee ilmestys mielellään sellasta esittelee(naisille),vaikka saunan lauteilla vetää liikkuvat vaan taka(naisen huomaamatta tietenkin) toisaalta tuo on merkki siitäkin että kalu on suht kovassa käytössäkin ikään kuin "treenattu".Tykkäätkö aloittaja isosta pyöreästä tatista(minä) vai jonkun muun "mallisesta",niitä kun tuntuu olevan jokais hiukan erilaiset,ainakin mun naiset on ihan hulluna olleet isoon pyör tattiin,ei siis ns.suippoon

      • FunCami

        Nimenomaan omalle kohdalle osunut aarre oli "tattimainen" ja levossa heiluessaankin terska oli paljon peniksen vartta paksumpi. Omalle kohdalle ei aiemmin ollut osunut moista jättiläistä.


      • RunkCami
        FunCami kirjoitti:

        Nimenomaan omalle kohdalle osunut aarre oli "tattimainen" ja levossa heiluessaankin terska oli paljon peniksen vartta paksumpi. Omalle kohdalle ei aiemmin ollut osunut moista jättiläistä.

        Haluaisitko camissa näytellä itseäsi ja katsella ihanaa mulkkuani?


    • ...

      heh,tänne ei kukaan nainen kirjoittele,joku pikkumunainen haluaa hyväksyntää taas pienelle prinssinakille!!!

      • H-X

        Saattaapa hyvinkin olla samasta näppiksestä osa noista jutuista :D

        Peteliuksella oli retliinin-punainen kun oli syönyt 14 Viagraa Leivosissa...Kun mulukku pertana ei tahtonu seistä...


    • m40+ 18 cm

      minun kalu on paksu ja tatti on ehkä hiukan isompi,mieluusti näyttelisin sitä jolleki

    • Sieni-Simo

      taas tää terska-mies täälä juhlistaa yksinpuhelullaan terskan ylivertaisuutta muuhun kulliin nähden, vaikka asiahan justiin toisinpäin, eli se varsi on jämäkämpänä merkittävämpi tekijä

      • Samahan se

        mutta kyllä minusta iso terska auttaa paljon, jos kulli muuten pieni, vaikka näyttäähän se hiukan epäsuhtaiselle.


    • Ihmettelijä Ismo

      Minä puolestani olen nähnyt elävän pillun,
      jonka väri vaihteli vakuuttavan harmaasta pariisinyön siniseen!!

    • Hauskaa .

      miten joistakin huomaa heti kirjoittajan olevan mies, vaikka ilmeisesti esittää naista, niin kuin tämä "FunCami".

      Isoa terskaa on kyllä mukava ottaa suihin kun on pehmeä, eikä kova sinipunainen.

    • oihhhh(N)

      iso terska...hmmmmmm...

    • kuhan on

      mulla on vain ihan pikkunen terska muttei se kuiteskaan kunnolla mahu vimon suuhun

    • syväkurkku-gay

      ai ei mahdu vimon nieluun? ota sitten isosuisempi homomies, vaikka Pertsa, tilalle.

    • dhjiiii

      Iso tatti ohuemmassa varressa tekee gutaa.

      • Mimmi Annikki 2

        Näin on!


    • Terska-Terhi

      Terskassa pitää olla turpeutta ja profiilia.

    • ftjkkl

      Tasapaksulla ei tee mitään!

    • H-X

      Tästä saa aina hyvät naurut, kun palstan nykerö "keskustelee" itsensä kanssa:D

    • huolestunut H-X.stä

      H-X? Eikös täällä palstalla keskustelut ole ihan sinun sepostuksiasi ja vastauksiasi?

      Eikö ne saa lääkitystäsi kohdalleen?

      • H-X

        Kiitos huolenpidosta.
        Olisikohan sinisiä lisättävä ja annos kaksinkertaistettava...

        Minä en tuollaista soopaa viitsi laittaa, mitä tämä vaihtuvanikkinen terska-Niilo on kyhäillyt. Ehkä ennätys saman henkilön laittamaa löytyy tästä linjasta.

        Se tekee hauskan vaikutuksen... hah hah


        btw. laitoin tietenkin itse tämän nimimerkillä, huolestunut H-X:stä
        Se oli nastaa...


    • mesee
    • uuh79
    • pp

      Kyllä iso pitää naisen tyytyväisenä monta päivää. Tuntuu kuin penis tulis kurkusta ulos...

    • .

      Sie se varmaan lurpsuttaisit omaa terskaa päivät pitkät jos olis senverta pitkä kalu että ylettäisit!

    • taipusa

      niin tai notkee

    • kljsdlkjd

      Hmm.. tulee mieleen tuosta terskan väristä että olisikohan penispumpulla tehty tuo ilmiö? :DDDD

    • terska ankanen

      penispuppu tekee sinivioletin klunssin. nimerkillä minä tiedän.
      iso klunssi ei ole hyvä jos pitää panna perssilmään

    • gylä lähtee!!

      Miks pitäis panna persesilmään? Mulla on iso tetrska ja ei mahdi perseeseen, vaikka miten rasvaa. Pillun mun terska tyydyttää kylä;)

    • Anonyymi

      Mulla ollut paljon miesystäviä ennen avioitumista ja mies sen tietääkin. Nautin mieheni isosta terskasta ja olen sanonut monet kerrat että sinulla on ihanan iso terska. Meillä molemmilla on myös henkilökohtaisia välineitä ja käytämmekin niitä monesti toistemme nähdenkin. On ihana nähdä miten terska turpoaa pumpatessa penispumpulla ja mieskin nauttii katsella touhujani vaikkapa klitorispumpulla. Tuntuu että iän myötä haluaisin yhä vahvempaa!

    • Anonyymi

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea

      Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa
      Maailman menoa
      240
      6047
    2. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      78
      4839
    3. Keskisen kyläkaupassa Temun vaatteita myynnissä?

      Siis mitä? Miksi siis ei itse tilaisi Temusta samoja.
      Maailman menoa
      94
      3697
    4. SÄHKÖLASKU 1600 EUROA Ei tässä ole mitään järkeä

      https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000011804443.html Kyllä täysin huijausta nämä sähkömarkkinat. Varsinkin pörssisähk
      Maailman menoa
      253
      3150
    5. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      146
      2859
    6. Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka

      jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur
      Maailman menoa
      196
      2384
    7. Venäläiset varkaudessa

      Ja venäjä mieliset. Teitä kiinnostaa toisinajattelijat ja trafikista päätellen aika paljonkin. Kunhan aika koitaa tulee
      Varkaus
      262
      1797
    8. Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita

      Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat
      Maailman menoa
      59
      1435
    9. Lupajaoston esityslista

      Ilmoitus rakennusvalvonntaan luvattomasta rakentamisesta. esityslistan 6pykälä Kyse on kulttuuritalon rakentamisesta jo
      Pyhäjärvi
      49
      1305
    10. Jorma Uotinen UMK-juontajaksi! Mitä ajatuksia UMK-pesti herättää?

      Professori, laulaja, koreografi ja TTK-tuomari Jorma Uotinen, 75, on yksi tämän vuoden UMK-juontajista. Uotisen rinnall
      Euroviisut
      28
      1218
    Aihe