ihana terska

FunCami

Minulla oli tuossa muutama viikko takaperin kostea baari-ilta joka päättyi naintikeikkaan ihan mukavan näköisen uroksen kanssa. Itse sekstailusta ei jäänyt paljoa mieleenkään, mutta miehellä oli sen verran hulppea kämppä että päätin jäädä seuraavana päivänä "kiehnäämään" hänen luo. Jossain vaiheessa ehdotin, että mennään saunaan, joka muuten oli tosi hieno.
Kirmasin innoissani lauteille odottamaan millainen komistus mieheltä paljastuu, kun edellisen yön muistikuvat olivat hiukan sumuisia. Kun mies astui sisään myhäilin itsekseni kun katsoin hänen kaluaan. Penis oli keskivertoa hiukan pidempi ja paksumpi, mutta hänen terskansa joka oli paljaana oli valtavan suuri. Lisäksi siitä erikoisen teki, että se oli väriltään melko sinertävä. Tosi kiihottavan näköinen. Suihkussa saippuoimme toisemme ja minä pesin hänen terskansa perusteellisesti. Kovettuessa terskan koko vieläkin kasvoi ja muuttui väriltään melkeinpä violetiksi. Pesu sai onnellisen lopun ja minä lähdin tyytyväisenä kotiin. Onko muilla kokemuksia tällaisistä suurista sinisistä terskoista. Itse koin tapauksen niin kiihottavana, että tahdon vielä lisää tätä ihanuutta.

31

6480

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • takuutyydyttäjä

      On kokemusta. Minulla on iso terska. Joskus se on pieni, kun kikkelikin vaihtelee kokoaan jopa mielialan mukaan. Aina nahka takana ja siitä tytöt tylkkää, vaikkakin se hieman kullin tuntoa heikentää. Mulla on terskan siinä välmssä sellaista pientä riemunystyrää, joka tekee naisen pillussa todellakin nannaa;)

      Osaatko sanoa miten iso se kulli ja terska oli?

      Minulla on parhaillaan 17cm pitkä iso muna, kun kunnola seisoo, ja te rska on 5cm halkaisijaltaan ja varsi n. 4cm - eli erottuna mansikka;)

    • m40+ 18cm

      Tuttua on,joskus vars nainnin jälkeen sen huomaa pesulla vessan valoissa miten violetin/sini se voikin olla, ei nyt kannata pelästyä kenekään sehän on ihan komee ilmestys mielellään sellasta esittelee(naisille),vaikka saunan lauteilla vetää liikkuvat vaan taka(naisen huomaamatta tietenkin) toisaalta tuo on merkki siitäkin että kalu on suht kovassa käytössäkin ikään kuin "treenattu".Tykkäätkö aloittaja isosta pyöreästä tatista(minä) vai jonkun muun "mallisesta",niitä kun tuntuu olevan jokais hiukan erilaiset,ainakin mun naiset on ihan hulluna olleet isoon pyör tattiin,ei siis ns.suippoon

      • FunCami

        Nimenomaan omalle kohdalle osunut aarre oli "tattimainen" ja levossa heiluessaankin terska oli paljon peniksen vartta paksumpi. Omalle kohdalle ei aiemmin ollut osunut moista jättiläistä.


      • RunkCami
        FunCami kirjoitti:

        Nimenomaan omalle kohdalle osunut aarre oli "tattimainen" ja levossa heiluessaankin terska oli paljon peniksen vartta paksumpi. Omalle kohdalle ei aiemmin ollut osunut moista jättiläistä.

        Haluaisitko camissa näytellä itseäsi ja katsella ihanaa mulkkuani?


    • ...

      heh,tänne ei kukaan nainen kirjoittele,joku pikkumunainen haluaa hyväksyntää taas pienelle prinssinakille!!!

      • H-X

        Saattaapa hyvinkin olla samasta näppiksestä osa noista jutuista :D

        Peteliuksella oli retliinin-punainen kun oli syönyt 14 Viagraa Leivosissa...Kun mulukku pertana ei tahtonu seistä...


    • m40+ 18 cm

      minun kalu on paksu ja tatti on ehkä hiukan isompi,mieluusti näyttelisin sitä jolleki

    • Sieni-Simo

      taas tää terska-mies täälä juhlistaa yksinpuhelullaan terskan ylivertaisuutta muuhun kulliin nähden, vaikka asiahan justiin toisinpäin, eli se varsi on jämäkämpänä merkittävämpi tekijä

      • Samahan se

        mutta kyllä minusta iso terska auttaa paljon, jos kulli muuten pieni, vaikka näyttäähän se hiukan epäsuhtaiselle.


    • Ihmettelijä Ismo

      Minä puolestani olen nähnyt elävän pillun,
      jonka väri vaihteli vakuuttavan harmaasta pariisinyön siniseen!!

    • Hauskaa .

      miten joistakin huomaa heti kirjoittajan olevan mies, vaikka ilmeisesti esittää naista, niin kuin tämä "FunCami".

      Isoa terskaa on kyllä mukava ottaa suihin kun on pehmeä, eikä kova sinipunainen.

    • oihhhh(N)

      iso terska...hmmmmmm...

    • kuhan on

      mulla on vain ihan pikkunen terska muttei se kuiteskaan kunnolla mahu vimon suuhun

    • syväkurkku-gay

      ai ei mahdu vimon nieluun? ota sitten isosuisempi homomies, vaikka Pertsa, tilalle.

    • dhjiiii

      Iso tatti ohuemmassa varressa tekee gutaa.

      • Mimmi Annikki 2

        Näin on!


    • Terska-Terhi

      Terskassa pitää olla turpeutta ja profiilia.

    • ftjkkl

      Tasapaksulla ei tee mitään!

    • H-X

      Tästä saa aina hyvät naurut, kun palstan nykerö "keskustelee" itsensä kanssa:D

    • huolestunut H-X.stä

      H-X? Eikös täällä palstalla keskustelut ole ihan sinun sepostuksiasi ja vastauksiasi?

      Eikö ne saa lääkitystäsi kohdalleen?

      • H-X

        Kiitos huolenpidosta.
        Olisikohan sinisiä lisättävä ja annos kaksinkertaistettava...

        Minä en tuollaista soopaa viitsi laittaa, mitä tämä vaihtuvanikkinen terska-Niilo on kyhäillyt. Ehkä ennätys saman henkilön laittamaa löytyy tästä linjasta.

        Se tekee hauskan vaikutuksen... hah hah


        btw. laitoin tietenkin itse tämän nimimerkillä, huolestunut H-X:stä
        Se oli nastaa...


    • mesee
    • uuh79
    • pp

      Kyllä iso pitää naisen tyytyväisenä monta päivää. Tuntuu kuin penis tulis kurkusta ulos...

    • .

      Sie se varmaan lurpsuttaisit omaa terskaa päivät pitkät jos olis senverta pitkä kalu että ylettäisit!

    • taipusa

      niin tai notkee

    • kljsdlkjd

      Hmm.. tulee mieleen tuosta terskan väristä että olisikohan penispumpulla tehty tuo ilmiö? :DDDD

    • terska ankanen

      penispuppu tekee sinivioletin klunssin. nimerkillä minä tiedän.
      iso klunssi ei ole hyvä jos pitää panna perssilmään

    • gylä lähtee!!

      Miks pitäis panna persesilmään? Mulla on iso tetrska ja ei mahdi perseeseen, vaikka miten rasvaa. Pillun mun terska tyydyttää kylä;)

    • Anonyymi

      Mulla ollut paljon miesystäviä ennen avioitumista ja mies sen tietääkin. Nautin mieheni isosta terskasta ja olen sanonut monet kerrat että sinulla on ihanan iso terska. Meillä molemmilla on myös henkilökohtaisia välineitä ja käytämmekin niitä monesti toistemme nähdenkin. On ihana nähdä miten terska turpoaa pumpatessa penispumpulla ja mieskin nauttii katsella touhujani vaikkapa klitorispumpulla. Tuntuu että iän myötä haluaisin yhä vahvempaa!

    • Anonyymi

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen kannatusromahdus ilahduttaa

      Siin' ei hyvä häviä. Luotto parempaan tulevasuuteen alkaa taas palautua.
      Maailman menoa
      216
      4937
    2. Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan

      Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html
      Maailman menoa
      35
      4115
    3. Avopuoliso, mies-/naisystävä vai mikä?

      Kävin eilen irl keskustelun, joka jätti minut pohtimaan seuraavaa ... millä nimityksellä kutsua henkilöä, jonka kanssa o
      Ikävä
      239
      3930
    4. Pitkän päivän ilta

      Tarina elämättömästä miehestä, jonka elämän täytti velvollisuudentunto. Pikkutarkka, huolellinen, hyvällä katsottu, miel
      Ikävä
      162
      3111
    5. Huvittava ilmiö: Vasemmistolaiset uskoo sokeasti SDP:n parantavan heidän

      elämäänsä, jos demarit johtaa seuraavaa hallitusta (Kyse on siis palstan vasemmistolaisista) Totuus on toinen, nimittäi
      Maailman menoa
      135
      3097
    6. Riikka ohoi! Saksa alensi bensaveroa, missä euron bensa?

      Perussuomalaisten yksi vaalilupauksista oli euron bensiini suomalaisille autoilijoille. Ei ole näkynyt. Jopa vasemmis
      Maailman menoa
      65
      2974
    7. Miksi Kuhmolaiset on niin nyrpeä ilmeisiä?

      Miksi suurin osa (ei onneksi kaikki) on niin typääntyneen näkösiä elämäänsä? Tuijotetaan toisia pahansuopaisesti ja kat
      Kuhmo
      16
      2831
    8. Tulipalo rivitalossa, tuhoutuu täysin

      Kainuun pelastuslaitos sai hieman puolenyön jälkeen maanantaina ilmoituksen rivitalon huoneistossa syttyneestä tulipalos
      Puolanka
      69
      2655
    9. Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat

      "Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien
      Maailman menoa
      96
      2409
    10. En selvinnyt ilman naarmuja

      Vaikka ehkä kuvittelin sen olevan ilmoitusluonteinen asia, jonka jälkeen kaikki palaa entiselleen ja ilma puhdistuu. Naa
      Ikävä
      13
      2215
    Aihe