Katsokaa esim. uusi Seiska. Veijosen naisystävä on TOOOOOOODELLA vanhan näköinen. Katsoin minkä ikäinen, 48. Luulin yli 60v!
No Juha taas kuulemma imutellut parinkin eri naisen kanssa ja juonut kuin sieni, mm. Turussa ravintelissa.
No Juha taas kuulemma imutellut parinkin eri naisen kanssa ja juonut kuin sieni, mm. Turussa ravintelissa.
Vastaukset 13
Vanhimmat
linkkiäkin
http://www.mtv3.fi/viihde/uutiset/elokuvat.shtml/1269095/juha-veijosen-rakas-on-kilpatanssija
Veijonen on itsekin vanha ukko, että kerrankin vanha ukko ottaa vanhan akat. Pointsit juhalle!
Niin ja kaiken lisäksi isoisä eli pappa. Vanha pappa ja vanha mummo, mikäs sen komiampaa.
Ihan ovat ikäistensä näköisiä. Tuo meikki ei oikein tee oikeutta, liian raskas ja vanhentava ja kuvakulmakin on huono.
Siis kyllä tosi usein 48 v nainen ON jopa vielä nuoren näköinen! Siskoni on 48 v ja tuon Veijosen naisen rinnalla näyttää tosi nuorelta tyttöseltä!!!! Lisäksi, mitä toi muidu sekoilee, kun Seiska kertoo Juhan pettämisistä ja että taas oli viinaa juonut urakalla, niin hän vaan kommentoi että se nainen jota Juha suuteli on joku Jethron vaimo!!! Että ei se haittaa. Vaikka ei TOSIAAN ole Jethron vaimo!!! Eikö tää muija pysty katsomaan totuutta silmiin, että mitä OIKEASTI se Juha tuolla puuhailee!
Missä se sun siskos on "Veijosen naisen" "rinnalla" päässy seisomaan? Laita TOSIAAN linkki kuvaan vai mitä OIKEASTI puuhailet täällä, etkö pysty katsomaan totuutta SILMIIN? Vai juotko vaan siellä viinaa urakalla vai oletko OIKEASTI TOSIAAN joku Jethron vaimo vai joku muu mikä lie muidu?
Veijonenkin on vanha äijä. Kerrankin vanha otti vanhan. Mikä olikaan jutun pointti siis...
Että se nainen on huomattavasti vanhemman näköinen kuin 48. Juha, ihme kyllä, on ikäistään nuoremman näköinen.
Kuka Juha Veijonen Never heard
Minullekin ihan outo ja kun tein hakuja tuli tälläistä:
http://www.samuliedelmann.blogspot.com/
Tuolla Veijosen naisella on valtavat tissit! Veijonen näköjään pitää isoista munkeista!
Taitaa Veijosen naisystävä jota Veijonen petti tai ainakin jotain muhinoi, olla täällä kiukkuisena kommentoimassa. Valitan, joka tapauksessa näytät huoooooooomattavasti ikäistäsi vanhemmalta. Monesti jos ottaa paljon aurinkoa tai tupakoi, näin vaan käy.
Kuka Veijonen ?