kun ei voi syyttää takinkääntäjäksi,niin syytetään sitten vastuunpakoilijaksi.
Ei oikein funkkaa nämä hamepoikien jutut - mutta he nyt ovatkin psyykkisesti häiriintyneitä - yhteiskunnan elättejä.
Ei oikein funkkaa nämä hamepoikien jutut - mutta he nyt ovatkin psyykkisesti häiriintyneitä - yhteiskunnan elättejä.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Miten skotit tähän asiaan liittyy?
Asiasta toiseen. Skotlannissa vasemmistolaiset itsenäisyyden kannattajat ottivat vaalivoiton, johon verrattuna persujen "voitto" on lähinnä tuhnu.
SNP:n otti todellakin suuren vaalivoiton. Puolue kun ei rakenna politiikkaansa vihalle. Keskustavasemmistolainen nationalistinen ryhmä. Miksei persut ota oppia?
Nämä Suomen oikeeta kansaa vihaavat vaginan venyttäjät . Ovat pelkkiä nuolaisijoita joiden kieli loistaa ja haisee paskalle.
Painukaa sinne turkinhihaan ja huutakaa nussikaa uudestaa. Perus-suomea ja yli puoltamiljoonaa ihmistä on turha mollata.
Tule kysymään marketin jonossa oletko perusuomi vai joku muu niin luulempa että et uskalla . Vaan täälä vingut raukka paska.