olen bussikuski stadista ja toinen työni on ruoskia Soinia,olen hyvin älykäs ja älyä se vaatiikin sanoa,että jos Soini olisi mennyt mukaan Portugali pakettiin - niin silloin olisin heti sanonut häntä takinkääntäjäksi.Mutta Soini ei kääntänytkään takkiaan,joten nyt voin sanoa häntä vastuunpakoilijaksi - tällainen vaatii älyä jota minulla on.
En ole turhake ja päihittäisin Soinin koska vaan poliittisessa väittelyssä,minä olisin voinut olla kokoomuksen puheenjohtaja - mutta en ole halunnut,bussikuskina toiminimen on kunnia asia minulle.
Olen miehekäs mies ja hyvin treenattu,sixpäkki näkyy - olen myös suuri monikulttuurisuuden ihailija ja toivonkin että Suomi ottaa tänne lisää muslimeita - minusta voisimme myös ottaa sharia lain käyttöön täällä.
JUMALAN PÄIVÄÄ
5
<50
Vastaukset
- juupa, juu......
Ei kai ARI ole takinkääntäjä?
- älä yritä feikata
kun sinusta ei siihen ole. Jumalan ruoska on jumalan ruoska, eikä sinun kaltaisesi irvistelijä kykene sen aiheuttamia iskuja kumoamaan.
- Ari vaan-
Olisin päässyt vastaavaan asemaan missä Soini on,mutta en ole halunnut - minusta bussikuskin ammatti on tärkeämpi,vaikka ei siinä paljon tienaakkaan.
Olen vaihtanut puoluetta pariin kertaan ja nyt olen siis kokoomuslainen - mutta jos sen suosio hiipuu,niin lähden siitäkin.
Se on hyvä että minulla on ihailijoita - se kertoo heidän älykkyydestään.
- STOP SOLVAILUILLE
BUSSIKUSKIT ON OK...MUTT ARI K:LLA ON PSYYKKINEN TARVE HAUKKUA PERSUJA TÄÄLLÄ JA ETENKIN SOINIA
- Ari vaan-
Niin unohdin sanoa että kannatan myös pakkoruotsia juntti suomalaisille - Ruotsi on äärimmäisen tärkeää,Venäjällä ei ole virkaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1047324
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h985243Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1163496Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p333422Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352534Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191856Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?961511Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3411465Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311346Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?501298