VOITTI - eivät ole mitään sairaita homoja,punikkeja tai vihreitä.
PERUS - LEIJONAT
oikeisto voittaa
4<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Suomen miljonäärit voittivat Ruotsin miljonäärit. Äärimmäisen sairasta, että kahden minuutin jäähyllä istumisesta tienaa enemmän kuin joku vuorotyötä tekevä hoitaja kuukaudessa.
jääkiekkoilijoiden kohdalla päde sama kuin muunkin väestön suhteen: 10-15% heistä on homoja. Tämä tarkoittaa että jos arvioidaan joukkueen koko määräksi huoltajineen n. 50 henkeä, heistä on homoja 5-8 henkeä.
Prosentti määrä saattaa olla suurempikin sillä homot hakeutuvat mielellään miehisiin joukkueurheilulajeihin.
Homous ei takuulla vaikuta tippaakaan jääkiekkotaitoihin.
Taatusti vaikuttaa: Homot on kukkahattutätejä jotka onkin "miehiä" Ei sellaiset jääkiekossa pärjää.
Sisustushommat on niiden juttu, siinä ne on hyviä!
jäällä saattaa olla vaikka kuinka hellä homokaverilleen sängyssä. Raju jääkiekkomies on luultavasti homorakastajana yhtä raju. Siinä tanner tömisee ja aitaa kaatuu kun homoseksuaali jääkiekkomies rakastelee lemmittyään anukseen.