Minäkin olen nyt todella huollissani enkä haluaisi enää satuttaa erästä enempää kuin mitä häntä on jo satutettu mutta minun on pakko kertoa hänelle mitä taas täälä näin.
Täytyy vaan todeta että kaikista ei ole yrittäjäksi, että voi joku vajota noin alas.
Paskaa tuutin täydeltä
9
299
Vastaukset
- So what
Kaunotar on aina kersantti. Toinen ääripää on miestenlehden keskiaukeama.
- s.ö.s
Kyllä huomaa että tää on petettyjen jätettyjen jne.foorumi.
- Mitä näit ja........
Missä täälä? Kerroitko jo hänelle, mitä näit?
- "Lopetus" / opetus
Onko eräs sekopäämies taas vauhdissa ja kirjoittelee jälleen omia "fantasioitaan" täällä?
Tiedän erään tyypin joka sekosi kun ei saanut haluamaansa naista ja alkoi esiintyä sinä naisena täällä, siis kirjaimia nimestä, ammatin ja muita tietämiään naisen elämäntaustoja viljellen.- karseeta
No huh,oletko varma ,pelottavaa ,kuinka helppoa se oikeastaan on ,kun tuntee toisen ,voi käyttää aseena toista vastaan.
- ei tervettä....
karseeta kirjoitti:
No huh,oletko varma ,pelottavaa ,kuinka helppoa se oikeastaan on ,kun tuntee toisen ,voi käyttää aseena toista vastaan.
mun mielestä ei ole karseeta vaan sairasta. Järkeä jos on päässä e itarvitse tuollaista tehdä.... pettymyset pitää osata käsitellä eri tavalla kuin täällä herjaten.
- kys.
ei tervettä.... kirjoitti:
mun mielestä ei ole karseeta vaan sairasta. Järkeä jos on päässä e itarvitse tuollaista tehdä.... pettymyset pitää osata käsitellä eri tavalla kuin täällä herjaten.
En tiedä oletko ap ,mutta tiedätkö millä kirjaimella sen miehen nimi alkaisi
- ei tervettä...
kys. kirjoitti:
En tiedä oletko ap ,mutta tiedätkö millä kirjaimella sen miehen nimi alkaisi
en ole ap, enkä tiedä eikä mua kiinnostakaan tietää
- VaIItuuMiko
Jos noihin ympäri kyliä kertovat tarinat eräästä yrittäjästä ja hänen huora pomostaan pitävät paikkansa niin yrittäjän nimi alkaa A:lla ja tämän pettävän pikkupomon K:lla ja A.LLa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p475425Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "612246Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella181830Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1451761- 171555
No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol301467Kulukusuunnat
Eikö kuhmolaiset iha oikiasti tiiä kumpi o vasen ja kumpi oikia? Tuolla ku liikennemerkissä näkyy nuolet ylös ja alas, v5135881-vuotias Frederik avoimena - Ei omasta mielestä kelpaa tästä syystä realityihin: "Veemäinen..."
Junttidiscon kuninkaana tunnettu Frederik, 81, on esiintymislavoilla suvereeni tekijä. Mies on viihdyttänyt ympäri Suome171107Muusikko yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan
Karu epäily: Muusikko, 32, yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan Oulussa. IS:n selvityksen perusteella miestä ei ole syy771078Joutuuko Suomi24-palvelu taas oikeuteen ?
Nämä Purraa ja Perussuomalaista johtoa pedofiilian suojeliana pitävän kirjoittajan viestit eivät vain poistu täältä. Se213963