No kokoomuslaiset

Eikö kukaan enään ota kokoomuksen puolesta kunniaa leijonien känni örvellyksestä? Mailmanmestaruudestahan jo jotkut kokoomuslaiset kunnian ottivat.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mitä onko joukkue kookoomuksen vai mistä on kyse?

Äänestä
  • No kun on jääkiekkoliitossa hoidettu hommia kokoomuslaisin voimin. No sehän selitää sen, että jääkiekkoliiton johtajat eivät ole älyneet erota jo noin 10 vuotta sitten. Hyvää duunia tehty kokoomuslaisin voimin. Maailmanmestaruuksien välissäkään ei ollut kun 16 vuotta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mää vaan kirjoitti:

Eikö kukaan enään ota kokoomuksen puolesta kunniaa leijonien känni örvellyksestä? Mailmanmestaruudestahan jo jotkut kokoomuslaiset kunnian ottivat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu