eroa ei tullut alkukierroksilla kuin 2 sek per kierros.
Pahvit, koittakaa vihdoin tajuta että Schumi on ihan eri planeetalta, niin se vaan on....
Pahvit, koittakaa vihdoin tajuta että Schumi on ihan eri planeetalta, niin se vaan on....
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ei Shumi, vaan auto.
Kukaan toinen kuljettaja ei saisi Ferraria lentämään samalla tavalla kuin Schumi. Kyllä Schumi on ainutlaatuinen kuljettaja Formula ykkösten historiassa, kaikkien muiden kuljettajien (sekä entisten että nykyisten) yläpuolella. Osaa viedä auton enemmän äärirajoille kuin kukaan muu.
IDIOOTTI! Jos Schumilla ja Räikkösellä ois samantasoset autot ni kyllä se Räkä ois joka voiton veis, se on saletti! Ja itse asiassa viime kaudellahan Räkä melkeen voitti sen paskalla autollaan, niin et revi siitä!
oon sama mieltä, shumia ylistetään liikaa, sitä paitsi kimillä on kovempi henkisesti, mitäs shumi tekisi kimin tilanteessa, niin, shumi joka murjottaa webberin rajusta varikon ulosajosta, hah hah
Nii yhtä kevyt auto.No tulihan siitä 10 ajetun kierroksen jälkeen paljon kevyempi auto kun Shumin kun päästi öljyt ulos.Mut ne on unohtanut Mesellä sellaisen seikan et jos meinaa kesken kisaa heittää ylimääräiset öljyt pois auton koneesta nii tarttis laittaa ennen kisaa sita motorUp:ia.Nii se kone vois sit kestää kun öljyt päätettään poistaa alkukierroksilla.