Kylältä kuultua.

Luvian laitakariin aukeaa pubi tyylinen anniskelu paikka,taitaa messisä saranat ruostua kiinni.
5146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Messi on hyvä

Äänestä

sietääkin ruostua saranat kyseisestä paikasta

Äänestä

Reimaripa!

Äänestä

Ei oo Messin voittanutta.

Äänestä

MINNE LAITAKARIIN VOI BUBI TULLA. TAITAA OLLA JUTTUA VAAN.
JA KUKA ALKAA PITÄMÄÄN.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


132 cm pitkä kirjoitti:

Luvian laitakariin aukeaa pubi tyylinen anniskelu paikka,taitaa messisä saranat ruostua kiinni.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu