parisuhteessakin voi olla niin yksinäinen olo että.... Taitaisi olla parempi lähteä omille teilleen ....
Niin yksinäinen
7
222
Vastaukset
- hl
no lähe?
- 354825+65
Keksi jokin yllättävä huomionosoitus puolisollesi
Vai onko suhde niin tulehtunut ettei mikään auta? - Mä otan
Anna se miehes mulle.
- Tuu hae
Voi kuule saat, velat kaupan päälle, lapsia tuskin kiinnostaa "äitipuoli" ja ai niin, patistele huolehtimaan itsestään, hammaslekuriin ensitöikseen, jos pelkkä ajatus suutelemisesta kuvottaa nii voit arvata loput....
- yksin ja vapaa
No tuo luulisi lohduttavan edes vähän jotykain sinkkua, joka haikailee kumppanin perään. Itse olen eronnut ja olen sitä mieltä, että onnellisempi yksin omassa vapaudessa kuin kumppanin kanssa, jonka kanssa ei ole samalla aaltopituudella.
- jk
vai niin
- eipä yksinkertaista
Joo ihmisillä on kummallinen tapa tavoitella jotakin sellaista mitä itsellä ei ole.
Kun on tarpeeksi kauan elänyt, ymmärtää joskus sen mieluummin itsekseen olemisen tarpeen. Löytää itsensä ja olla sinut itsensä kanssa on paljon tärkeämpää kuin roikkua tavan tai muun vuoksi jossakin mikä ei anna mitään päin vatsoin vie kaiken energian tai saa pahaa mieltä ja niin se noidankehä on valmis kun omaa pahaa oloa useimmiten purkaa syyttömien niskaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1492489Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot97999- 64871
- 60753
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273691Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18677Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85670Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202648Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap21637