vaikka hallitusta ei ole vielä perustettukaan, moni katuu vielä katkerasti ettei äänestänyt KESKUSTAA !!!
NYT SE ALKOI, KELA KORVAUS
LÄHTEE.
4
<50
Vastaukset
- kohta loikkaa eka
Tuskimpa,Mutta vielä suurempi osa katuu kun ei äänestänyt PERSUJA. Kyllä Kivireelä oli aikaa hoitaa asioita viimekausi.Mitäpä sai aikaiseksi?hm.....Jykän kanssa Portugalipaketin.Tais olla vaan turhan jämäkkä jytky noin mitättömälle puolueelle.
- kuka meidät
EMUun vei "nahkyrin orsilla tavataan"
- keskusta vastusti
EMUa ja Portugalipaketti tuli EMUNn myötä
- mediassa uutis
pimento ei tiedä hyvää
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1562548Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021072- 64901
- 65839
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85710Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658