Olli Rehn ei kelpaa pressaksi

jeesus.

Kansan antama Gallup lukema vain 8 %

Tylsä tyyppi. Hidas puhe. eleetön, eteensä tuijottava katse ja virkamiesmäinen väritön yleis vaikutelma. Ei tällaista tylsimystä jaksa katsella ja kuunnella kuutta vuotta.

6

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • apuva!

      Yhtä tylsäku Mauno Koivisto oli. Ei enää toista seipäännieltyä pressaa.

    • ON MEILLÄ

      REHN EI TULE OLEMAAN SUOMEN PRESSA..mari kiviniemi TAI SOINI.......JOS OVAT EHDALLA.TIUKKA PARI.KOTOISAMPI OLOISIA.

      • Uskon että seuraava pressa on mies, koska naiseus vetonaulana on jo käytetty. Soinilla on vaikea paikka, että lähteäkö mukaan vai jäädäkkö odottamaan tupla jytkyä. Niinistö voi edelleen olla kova sana, ikävä kyllä. Perussuomalainen olisi paras vaihtoehto ja kansanhuulilla media huomion takia ei ole kuin Halla-aho ja Hakkarainen, tiedä vaikka yllättävätki.


      • jooo dwdw
        Sinappisilmä kirjoitti:

        Uskon että seuraava pressa on mies, koska naiseus vetonaulana on jo käytetty. Soinilla on vaikea paikka, että lähteäkö mukaan vai jäädäkkö odottamaan tupla jytkyä. Niinistö voi edelleen olla kova sana, ikävä kyllä. Perussuomalainen olisi paras vaihtoehto ja kansanhuulilla media huomion takia ei ole kuin Halla-aho ja Hakkarainen, tiedä vaikka yllättävätki.

        Kyllä sun silmät täytyy olla sinapissa ja aivot myös. Hakkarainen ei ansaitse edes mainintaa. Halla-Aho varmaan nauraisi katketakseen.


      • jooo dwdw kirjoitti:

        Kyllä sun silmät täytyy olla sinapissa ja aivot myös. Hakkarainen ei ansaitse edes mainintaa. Halla-Aho varmaan nauraisi katketakseen.

        Media saa ihmeitä aikaan, se on nähty monta kertaa. Vanhat puolueetkln pysyneet osittain vallassa vain media suosituksilla ja galluppi ohjauksilla. Eikä tuo Hakkaraisen toilailut paljon minusta ainakaan haittaa, jos hän äänestäjien mielipiteiden mukaan nappia painaa eduskunnassa. Aivan yhtä hyvä sinne kuin nämä rosvot, rattijuopot ja yliajajat.


      • tosisuomalainen
        Sinappisilmä kirjoitti:

        Media saa ihmeitä aikaan, se on nähty monta kertaa. Vanhat puolueetkln pysyneet osittain vallassa vain media suosituksilla ja galluppi ohjauksilla. Eikä tuo Hakkaraisen toilailut paljon minusta ainakaan haittaa, jos hän äänestäjien mielipiteiden mukaan nappia painaa eduskunnassa. Aivan yhtä hyvä sinne kuin nämä rosvot, rattijuopot ja yliajajat.

        Jos Olli Rehn lähtee pressa kilpaan, ei saa kun yhden äänen ja se tulee siltä itteltä. Ei varmasti tule Suomeen mainettaan lisää pilaamaan.
        Pölyttyköön uhkailija EU kabineteissa ja hävitköön sinne. Amen


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen

      Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja
      Maailman menoa
      155
      2513
    2. Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?

      En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b
      Maailman menoa
      146
      2352
    3. Kirje, PellePelottomalle.

      Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot
      Ikävä
      97
      1009
    4. Meni kyllä aika solmuun

      Meidän tutustuminen 😐
      Ikävä
      64
      881
    5. Sinua oli kiihottavaa

      Sinua nainen oli kiihottavaa katsella.
      Ikävä
      61
      774
    6. Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa

      Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka
      Maailman menoa
      273
      701
    7. Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?

      Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a
      Kuhmo
      18
      697
    8. Voi teitä naisia

      Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies
      Sinkut
      85
      680
    9. Martinan hevoset.

      Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait
      Kotimaiset julkkisjuorut
      202
      658
    10. Hyvä meininki

      TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap
      Haapavesi
      22
      648
    Aihe