Olisin halunnut tutustua sinuun paremmin :).
Koolle lämpimiä terveisiä!
8
273
Vastaukset
- s....
olisit sitten tehnyt niin.
- K
Kuka ?
- yks, joka
on viestitellyt hänelle.
- K
yks, joka kirjoitti:
on viestitellyt hänelle.
Muualla kuin täällä? Ainahan sitä saa viestejä useilta eri ihmisiltä...
- ----------------
K kirjoitti:
Muualla kuin täällä? Ainahan sitä saa viestejä useilta eri ihmisiltä...
kyllä, muuallakin..
- K??
---------------- kirjoitti:
kyllä, muuallakin..
Keneltä? L:ltä, J:ltä, M:ltä, H:lta?
- Koo?
Mitäs jos Kookin olis halunnut tutustua paremmin? Sulla on kaksi vaihtoehtoa, joko ajattelet tuota sanomaasi ja harmittelet loppuelämäsi tai kerrot sen suoraan hänelle. Kokemuksella voin sanoa, että toiset ihmiset vaan jää mieleen eri tavalla kuin muut ja jos tämä Koo on jäänyt mieleesi "erityisellä" tavalla, suosittelen sen hänellekin kertomaan. Tsemppiä. :)
- Kyllikki S.aari
KooKooKoo Mansesta, terveysalan ammattilainen ja Murharyhmän puoliammattilainen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1512496Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot97999- 64871
- 60753
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273701Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18677Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85670Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202648Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap21637