Ferrari-Fiat

Mielenkiintoinen johtajanimitys:Ferrarin
Montezemolosta tulee uusi Fiatin pääjohtaja
juuri menehtyneen Umberto Agnellin tilalle.
Tästä uumoiltiin jo Gianni Agnellin kuoltua ja
nyt se toteutuu.Toivotaan,että tämä on hyväksi
Fiatille.
3606
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kyllä Montezemolo on toki näyttänyt johtajan taitonsa. Toivottavasti Agnellien perikunta nyt jatkaa autosektorin tervehdyttämistä kuten nämä edesmenneet suvun päämiehet näyttivät suuntaa.

Äänestä
  • vaan hallituksen puheenjohtaja

    Äänestä

siinäpä se!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Melfi kirjoitti:

Mielenkiintoinen johtajanimitys:Ferrarin
Montezemolosta tulee uusi Fiatin pääjohtaja
juuri menehtyneen Umberto Agnellin tilalle.
Tästä uumoiltiin jo Gianni Agnellin kuoltua ja
nyt se toteutuu.Toivotaan,että tämä on hyväksi
Fiatille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu