Esko Eerikäisen ensimmäinen avioliitto?

nepabelly

Olen tässä puoli tuntia yrittänyt etsiä linkkiä siihen kirjoitukseen, jossa kerrottiin Eerikäisen ensimmäisestä avioliitosta. Muistaako kukaan kenen kanssa se oli jo minä vuosina...? Jos muistan itse oikein se oli vuodesta 2001 pari vuotta eteenpäin..?

8

5043

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Salapoliisi :)
    • jk

      ninkö

      • Lääkkeitä vaille

        Et sitten oo vieläkään mennyt lääkäriin hakemaan reseptiä?


    • eiks esko oo muualta

      asuivatko stadissa

    • Esko esko

      Esko oli myös menossa naimisiin tuossa 2005 hujakoilla, mutta jäi rysänpäältä kiinni pettäessään kihlattuaan.
      Tästäkin oli Seiskassa aikoinaan...

    • no voi v...

      ketä kiinnostaa???

      • 9+7

        MTV3:n viihdeuutisten mukaan Esko haluaisi vielä elää Martinan ja Victorian kanssa perhe-elämää, jos voisi.

        Miksi hän kuuluttaa koko kansalle olevansa Martinan kynnysmatto? Eikö kaverilla ole yhtään omanarvontuntoa?


    • petterijussila

      aivan sama, toi bio-massa on niin surkee luuseri joka mielessä että sanat ei riitä sitä kuvaamaan..nykänen tai jopa palmu on voittaja tohon verrattuna..

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      96
      4784
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      113
      3922
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      208
      3814
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      112
      2229
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      77
      1964
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      80
      1346
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      132
      1268
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      164
      1260
    9. En ymmärrä ateisteja!

      Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???
      Ateismi
      521
      1110
    10. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      53
      1105
    Aihe