Somerolta ei miestä löydy alle 40v.

sianjatkeista

Kyllä se niin on, että Someron nuoret sällit ovat ihan siltä, miltä lippikset väärinpäin päässä näyttävätkin. Räkänokkia. Autoissa jumputtaa bassot häiriten muita 200m:n säteellä ja kaljapakettien pahvit heitetään juur siihen, missä se nyt sattuukin tyhjentymään. Tumpit heitetään vaikka toisten oven taakse ja ylipäänsä toisia ei huomioida mitenkään. Rivareissa tullaan autoilla ovien eteen vaikka ei autopaikoitus ole kuin 30m:n päässä. Tumpit taas toisten pihoille ja autoissa jumputtaa bassot "vähän kovempaa kuin kaverin" niin, että varmaan huomataan: "Olen somerolainen sianjatke, eikä mun tarvitse välittää toisista". Mites on mahtanut tuo turhaan Joensuuntietä edestakaisin bassoajumputtava sianjatke yleensä koulussa oppinsa saada? Ei nyt kaikkien luulisi mitään koulukarkureitakaan olevan? Älkää tytöt luulko, että Someron kaduilta löytyy fiksuja jätkiä, menkää vaikka ennen Saloon!

8

350

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tosi on

      Tottahan se on. Mikä onkaan syy, mutta selväst on keskitason alapualel olevii kavereit, eihä ne muute viitteis aijjaa joensuuntiet edestakasin ja huudattaa niit vehkeit. Auto täys räkänokkii, sauhuu tulee ikkunoista ja sit se JUM JUM. Eiköhä nämä jumsuttajat ol niit juur, ku ei saa naist ja sit luulevat, et sil häiriökäytöksel jottai voiteta. Ei kiitos somerolaisil, ko ette ossa käyttäytty.

      • sa

        Totta on ikävän sorttista porukkaa. autois viäl viritetyt äänet, jot ei varmaan saa yötäkään nukkua rauhas, ku nämä räkänokat päristää keslel kaupunkii. Musta Golffi, joku 901-loppuinen rekkari ihan nauttii, ku koko kaupunki kuulee hänen autos ajot.


      • koskelt
        sa kirjoitti:

        Totta on ikävän sorttista porukkaa. autois viäl viritetyt äänet, jot ei varmaan saa yötäkään nukkua rauhas, ku nämä räkänokat päristää keslel kaupunkii. Musta Golffi, joku 901-loppuinen rekkari ihan nauttii, ku koko kaupunki kuulee hänen autos ajot.

        Häpeisivät, mut ku ei oo tajua tavoist. On siin häiriköinnis mukan naisikii. Yks vihertäväpikku matzda, mis on luukut lampuis. Luuviulu, mut häiriköi siin, ko ne räkäpäkii.


      • etsiväkö

        On se harmi, kun ei löydy.


    • kqf

      Miks mää en saa

      • SalonSika

        Kuka ottas kakkoseen?


    • Fukihatetis

      Pillua pojat ei ainakaan saa, toistensa kanssa homostelevat, näkeehän sen jo kauas.. Kyllä nekin joskus aikuistuu, vitun räkänökka rockabilly homot,

    • totta.puhuakseni

      KAIKKI somerolaiset ovat idiootteja, eivät muuten Somerolla viihtyisikään.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävöin sinua kokoyön!

      En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun
      Ikävä
      48
      3299
    2. Kova karman laki

      Karman lain kautta pahantekijä tehdessään pahaa toteuttaa koston ja rangaistuksen sille jolle pahaa on tehty. Tämä tarko
      Hindulaisuus
      512
      1993
    3. Päivieni piristys, missä olet?

      Toit iloa ja valoa mun elämään ☀️ Nyt mennyt kohta viikko ettei ole nähty. Kaipaan nähdä sua silti ja pelkään vaikka tei
      Ikävä
      17
      1940
    4. Näen jatkuvasti Sompasaunalla alastomia miehiä ja naisia

      jotka menevät siihen viereiseen rantaan myös uimaan alasti. Sompasaunat on siis Mustikkamaalla Helsingissä, ja kuljen si
      Maailman menoa
      82
      1877
    5. Älä mahdollisesti ota itseesi

      En voinut tietää. Sitäpaitsi.. niin
      Ikävä
      18
      1542
    6. Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin

      Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo
      Tunteet
      43
      1488
    7. Ota nainen yhteyttä ja tee Tikusta asiaa?

      Niin sitten minä teen Takusta asiaa.
      Ikävä
      28
      1376
    8. Millainen kaivattusi luonne on?

      Millaisia luonteenpiirteitä arvostat kaivatussa? Oletteko samanlaisia luonteeltanne?
      Ikävä
      90
      1349
    9. Helena ja Mikko Koivun ero jatkuu edelleen ja loppua ei näy.

      Voi eikä, miksi menee noin vaikeaksi avioero ja sopua ei tää ex- pari vaan saa.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      127
      1263
    10. UPM suunnittelee paperintuotannon lopettamista LPR:ssa

      Ilta-Sanomissa oli uutinen. Metsäyhtiö UPM suunnittelee paperintuotannon lopettamista Kaukaan-tehtaalla Lappeenrannassa
      Lappeenranta
      112
      1192
    Aihe