OW-Asennus vuoden nuori yrittäjä

Autohan on mainos

Tartteis ainakin kouluttaa noita OW-asennus auton ajajia ettei nyt sentää keskisormea näytetä liikennevaloissa ja ajeta helvetinmoista ylinopeutta. Ei muuten mutta näytte aika hyvin tuolla liikenteessä. Varmaan hyvin pyörivä virma ku liikevaihtokiin toisella miljoonalla. Ei siinä auta saunaillat eikä kartingireissut jos ei osata käyttäytyä. Huonoa mainosta. Herra omistaja,koulutapa vähän noita työmiehiäs,herrasmies kuitenkin olet itse.

5

1423

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ei nykynuorilta

      voi sellaista vaatia että edustaisivat positiivisesti yritystä jossa sattuvat työskentelemään. Ei niitä ole siihen kukaan opettanut kotona eikä koulussa. Sitten ollaan niin ollakseen kun ollaan muka palkitussa yrityksessä töissä vaikka ei välttämättä mistään mitään ymmärretä. Samoin liikenteessä nuoresta miehenalusta tulee kerralla kuningas kun saa firman pakun tai kuorma-auton alleen. Siinä ei silloin paljoa pelisäännöt enää paina.

    • erhlwagoia

      syökää PASKAA

    • i know

      joo no mitä voi odottaa hylkiöiltä jotka eivät vaan ole mihinkään muualle duuniin päässyt kun kaverin firmaan ja pimeenä ainakin aluksi tietenkin.

    • Sellaist tällä kerta

      Ihmetyttää,ettei omistaja viitsi edes kommentoida tätä keskustelua?
      Onko se oikeasti osakkeiden omistaja?

    • ??mikä firma

      Mikä firma on OW-asennus?? Ikinä en oo kuullukkaa!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Arvaa miten paljon

      Haluan sua?
      Ikävä
      86
      1540
    2. Mitä toiveita ja ajatuksia sulla

      On kaivattusi suhteen?
      Ikävä
      71
      1190
    3. Kolme miestä joukkoraiskasi nuoren naisen metsässä Helsingissä.

      https://www.hs.fi/helsinki/art-2000011193871.html?utm_medium=promobox&utm_campaign=hs_tf&utm_source=is.fi&utm_content=pr
      Maailman menoa
      172
      1070
    4. Sunnuntai terveiset kaivatulle

      Maa on vielä valkoinen vaikka vappu lähestyy, otetaan pitkästä aikaa pyhä terveiset kaivatullesi tähän ketjuun !!
      Ikävä
      52
      882
    5. Aika usein mietin sitä

      Että miksi juuri minä olen se jonka kanssa haluaisit vakavampaa? Mikä minusta voi tehdä sellaisen että koet niin syviä t
      Ikävä
      46
      861
    6. Rakastan sinua ja

      Tiedät sen.
      Ikävä
      47
      848
    7. Miksei voitaisi vaan puhua asiat selväksi?

      Minulla on ollut niin kova ikävä sinua, etten oikein edes löydä sanoja kuvaamaan sitä. Tuntuu kuin jokainen hetki ilman
      Ikävä
      38
      838
    8. On ikävä sua

      Rakas ❤️.
      Ikävä
      46
      792
    9. IS Viikonloppu 26.-27.4.2025

      Koviksen ovat laatineet Eki Vuokila ja piirrospuolista vastaa Lavonius, jolloin 2,5 vaikeusasteen ristikko on saatu aika
      Sanaristikot
      35
      769
    10. Eräästä kalastuksenvalvojasta leviää video !

      Ennemmin tai myöhemmin tänne palstalle tulee videonpätkä, jossa kerrotaan paikallisesta "kalastuksen valvojasta". Ei si
      Suomussalmi
      9
      763
    Aihe