Löytyykö mistään turvalliselta sivulta materiaalia? Kuvia tai filmiä?
Vastaukset 29
- persu
Puoliso pääsi eduskuntaa. Ehkä siksi kaikki Rakelin ilmaisvideot kadonneet.
- jyryttäjä
Kovasti rupes jornotube tökkii, mahtaako olla joku pikkupalvelu..
Ei se Rakel kyllä mikään ilmiö ole.. ei millään saa jätkille kunnon stondista. Hemmetti, oma muijakin on taitavampi.. öööh.. outoa tosiaan. Ehkä se on syytä vaan vaihtaa sinne politiikan puolelle joo.
En mitenkään mollaa mutta aika vaatimatonta oli suoritus noin teknisesti. Onko kenelläkään suomalaisella naisella vaatimattomampaa pillua kuin on Raakkel Liekillä.. Ei sillä kannattaisi revitellä!! Tosi nuija nainen..
- 31
Totta mooses! Minusta koko ämmä on ällöttävä sölköttäjä, joka paikassa päätään aukova ja muka tietävinään joka asiasta jotakin! Ei minkään näköinen. Huvittavinta on ett tää eukko kirjoitti jonkun seksioppaankin, mutta omat liitot sillä on kaikki mennyt poskelleen. Nyt yrittää naisen kanssa, kun ei miesten kanssa onnistunut vaikk esittää jotain seksigurua. Ehkä piakkoin saadaan lesboseksiopas. Ällöttävä eukko.
- seitsemäntoista
31 kirjoitti:
Totta mooses! Minusta koko ämmä on ällöttävä sölköttäjä, joka paikassa päätään aukova ja muka tietävinään joka asiasta jotakin! Ei minkään näköinen. Huvittavinta on ett tää eukko kirjoitti jonkun seksioppaankin, mutta omat liitot sillä on kaikki mennyt poskelleen. Nyt yrittää naisen kanssa, kun ei miesten kanssa onnistunut vaikk esittää jotain seksigurua. Ehkä piakkoin saadaan lesboseksiopas. Ällöttävä eukko.
Se on kyllä vittumaisen kuuloista kun se keskiviikkoisin Radio Suomen Pyöreä pöytä-ohjelmassa honottaa nenäänä. Onko sillä jatkuvasti nuha vai puhuuko se ihan luonnostaan tuolla tavalla?
Olen joskus lukenut jotain sen kirjoituksia ja ne ovat ihan selväpäisen tekstiä, mutta tuo nenään honotus vituttaa. Kyseisen henkilön filmejä en ole katsonut joten niistä en osaa varmuudella sanoa mitään. Luulisin kuitenkin että eivät ne mitään alansa huippua ole. - KALEBBI
seitsemäntoista kirjoitti:
Se on kyllä vittumaisen kuuloista kun se keskiviikkoisin Radio Suomen Pyöreä pöytä-ohjelmassa honottaa nenäänä. Onko sillä jatkuvasti nuha vai puhuuko se ihan luonnostaan tuolla tavalla?
Olen joskus lukenut jotain sen kirjoituksia ja ne ovat ihan selväpäisen tekstiä, mutta tuo nenään honotus vituttaa. Kyseisen henkilön filmejä en ole katsonut joten niistä en osaa varmuudella sanoa mitään. Luulisin kuitenkin että eivät ne mitään alansa huippua ole.On todellakin vittumaista kuunnella Pyöreässä pöydässä tätä liekkiä. ei vastenmielisempää voi enää olla. jatkuvasti äänessä , tykkää omasta äänestään yli kaiken. kanava vaihtuu heti sekä telkkarista että radiosta missä
tämä isosuinen entinen honottava pornovosu näkyy tai kuuluu. eiköhän sekin ole tukittamassa itseään kohta eduskuntaan hyville palkoille ja eläkkeille muiden tyhjäntoimittajien sekaan. merkit ja jatkuva äänessä oleminen viittaa siihen. - Raakel-fani
Siinä taas yks Emä-Urpo,mikä oot arvostelemaan,Raakel on ehkä upein ilmestys Suomi-pornon historiassa,aloitti nuorena uteliaisuudesta sekä omia seksuaali-rajojaan että koko alaa kohtaan ja kun sai mitä halusi niin lopetti. On kiitettävällä tavalla osoittanut ettei alalla olevat tytöt ole välttämättä riistettyjä tai alistettuja tai rahapulassa pakosta mukana vaan että se yksi työ muiden joukossa ja että häneltä todella löytyy aivoja muuhunkin, esim. kuvataiteeseen,oli muuten ja on edelleen hiton syötävän näköinen persoonallisuus eikä mikään stereo-typia.
- Ottakaa mallia !!
Rakel on naisista paras !!
Sie et Naisista ymmärrä mitään.. Varsinkaan naisen pillusta.. miten sitä tulee kohdata.. Raakkelin Pillu on vain niin vaatimattoman näköinen että ei siitä kukaan Normaali mies kiihoitu..
Terveisin Jallu
- ny_vasta_hokasin
Rakel Liekki ja myytinmurtajien Kari Byron on samannäköisiä!
- ny_v
plus että Karia panisin 1000x mieluummin ;)
- laskekaa ite....
lue aku- ankkaa. walt disney toi Sakasasta... sex. pornon lapsille...
turvallista.... .. tänän on... mennyt aaikaa...
Aku ja Iine s ovat neitsyitä vieläkin.
Oletko ? vai ei. Ei kiinosta... vastasin sinun tyhjään kysymykseen - anaal pluk
kokeilkaa löytää sen englannin kielisellä taiteilijanimellä RACHEL FLAME.
http://xhamster.com/movies/27948/testing_toys.html
Tuossa ainakin yksi video. En ole saanut tuolta viruksia ikinä.- Kundi Hämeestä
Katso täältä ja laita "hakusarakkeeseen " Raakel Liekki" löytyy paneskeluan mm Aulangon näkötornilla ja rauniolinnakkella.
Kundi Hämeenlinnasta
http
://www.hcporntube.com/videos?c=21/- kampus
jollain videollahan raakelia pantiin peräaukkoon
- Raaakkelliliekkii
Tässä ainakin 10 ilmaista Rakel Liekki videota jotka löysin
http://goo.gl/Vsl49- Menee tänne
http://www.hcporntube.com/search?search_query=rakel&search_type=videos
ko. linkitys, eli pisteiden keräilyä todennäköisesti.
- vaarallinen liekki
http://www.iltasanomat.fi/viihde/Jessica Biel ja Rakel Liekki netin vaarallisimmat!/art-1288337576148.html?ref=lk_is_vi_1
- parisuhteessa
Liekki ja Modig panevat rahaa hyväntekeväisyyteen
- alpinaama
meillä on naiseni kanssa paljon paremmin tehtyä kotipornoa.....onnetonta suherrusta tällä raakkelilla!
- praakkeli
http://www.adults.fi/leffa695/Rakel_Liekki:_Mun_leffa.html
http://www.adults.fi/leffa696/Best_of_69_-_26_tyttöä_-_3_tuntia!.html - 7+18
Eipä ole kummoinen "tähti".
Mitään kiimaa naikkosen kohtauksissa ei ole ikinä ollut... joku ruma tatuoitu suomipoika kun sitä painaa leffoissa niin akka makaa paikallaan ja päästää "uih, uih, uih" ääniä, joka filmissä sama homma.
Vaikea pitää erektiota yllä noin laimeita leffoja katsellessa.
Onko Rakel muuten ikinä tehnyt mitään mustaihoisten ukkojen kanssa? Olisi nyt kovana anti-rasistina ottanut edes kerran isoa mustaa takaluukkuunsa. - raakkel vani
sehän olis kunnon kansainvälisyyttä ja maahanmuuttomyönteisyyttä kun Rakel antais piilottaa peräsuoleensa semmosen yönmustan kolkytsenttisen salamin.
- 18+15
Mandingo & Blackzilla: Nailin Finland.
- Delfoin Raakkeli
raakkeli on kuivapillu
- 14+11
Eipä kauaa kestänyt Rakelin uusin suhde.
"Rakel Liekki haki eroa Silvia Modigista"
http://www.iltasanomat.fi/viihde/rakel-liekki-haki-eroa-silvia-modigista/art-1288425804018.html?ref=tf-promo1 - ttapola
raakel haluaa varmaa mustaa salamia peräsuoleensa
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anni Ihamäki saa tylyä kommenttia TTK:sta - Erityisesti tämä "vääryys" ärsyttää
Kaikille ei ole mieleen se, että Anni Ihamäki on mukana uudella Tanssii Tähtien Kanssa -kaudella. Ihamäki saa varsin ty401316Päivän Riikka: Pandan suklaatehdas Jyväskylästä Viroon
Menkää töihin! Viroon! --- Liki sata vuotta kestänyt suklaantuotanto makeisvalmistaja Pandan tehtaalla Vaajakoskella pä3131138Tiesitkö? Vappu Pimiän ensimmäinen aviomies ei ole Teemu-rakas
Vappu Pimiä on tätä nykyä naimisissa Teemu Huuhtasen kanssa. Pimiä on toista kertaa naimisissa, sillä ensimmäinen liitto25949Mitä et ole valmis sietämään ihmissuhteissasi ja miksi?
Aiemmin jo kyseltiin mitkä vaatimukset olivat mielestänne liiallisia. Kyselläänkin nyt sitä, että millaisilla asioilla s301924Älä nyt ylikuormitu vaikka sinusta pidänkin rakas nainen
Tiedän, että olet minulle oikea. En halua pilata tätä juttua malttamattomuudella, mutta epäilen. Haluan vain olla lähel33781Kai mua vähän
Masentaa tämä kaikki. Tämä koko meidän välinen juttu on niin vaikea… Voitaisiinko molemmat lopettaa tilanteen ruokkimine126726- 47676
Treffi-ilmoituksia!
Tähän avaukseen voipi treffeille halukkaat laittaa oman - lyhyen - vapaamuotoisen hakunsa,burneri emaileinee). Tavoitte193672- 61605
- 40546